Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Član
http://www.allthebestfights.com/vitali-klitschko-vs-chisora-full-fight-video-pelea-2012/
 
Član
bit ce nesto od chisore i u buduce ako ne sagori ...
nije ni prvi ni zadnji koji je izvan ringa pravio skandale i sranja...
pokusao je stvoriti pritisak na klicka sa svim tim sranjima izvan ringa , al' ga ovaj iskuliro svaki put...
a da je primitivac i seljak to stoji , neprofesionalno prije svega, tu je dosao zbog meca i tu se mogao dokazati , a nije ;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
U ringu ste jedan naspram drugog i tad se dokazuje ko je bolji , sve mimo ringa je showbiz

Upravo, i sve je dobro osmisljena predstava da se malo probudi box koji je postao po malo dosadan pojavom brace Klitschko..Nesto slicno kao i pojavom Schilt-a u K1.
 
Član
Ne mogu da vjerujem dokle je boks dosao!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TNI2duIEp98&feature=related[/video]
 
N

nenad

Danasnji box je presmijesan, kad se samo sjetim kad sam bio mali, pa sa starim u pola noci ustanem da na TV-u gledam prenos PRAVOG boxa. Braca Klitschko su gospoda, ali me jako nerviraju u zadnje vrijeme. Vitali nekako izgleda nezainteresovan, a ni on ni brat vec dugo ne mou da zavrse mec kako treba (da nekog posteno patosiraju) ne mogu da shvatim da su apsolutni sampioni ovoliko dugo... Ni jedan ni drugi borac od sinoc nisu napravili vezanu seriju udaraca, vec 1-2 i odmakni se. Garantujem da ni jedan ni drugi ne bi vise od 2 runde izdrzali sa starim udaracima tipa Foreman, Tyson, to bi bilo izbijanje iz cipela!

A sto se tice Chisora, cisti klosar, moze se prijaviti u kecere pa tamo da bude showman, ali ima muda i od prve minute je kreno naprijed, fizicki spreman, ali opet nikakav boxer. I ova tuca na presici je cista komedija, sve u svemu pare, pare i samo pare...
 
Član
nenad je napisao(la):
Danasnji box je presmijesan, kad se samo sjetim kad sam bio mali, pa sa starim u pola noci ustanem da na TV-u gledam prenos PRAVOG boxa. Braca Klitschko su gospoda, ali me jako nerviraju u zadnje vrijeme. Vitali nekako izgleda nezainteresovan, a ni on ni brat vec dugo ne mou da zavrse mec kako treba (da nekog posteno patosiraju) ne mogu da shvatim da su apsolutni sampioni ovoliko dugo... Garantujem da ni jedan ni drugi ne bi vise od 2 runde izdrzali sa starim udaracima tipa Foreman, Tyson, to bi bilo izbijanje iz cipela!

A sto se tice Chisora, cisti klosar, moze se prijaviti u kecere pa tamo da bude showman, ali ima muda i od prve minute je kreno naprijed, fizicki spreman, ali opet nikakav boxer. I ova tuca na presici je cista komedija, sve u svemu pare, pare i samo pare...

nije da ne mogu, nego nece. svaka njihova borba pa i one koje zavrsavaju nokautom, su skoro pa po maximalan broj rundi. imaju svoju promotorsku kucu i u cilju im je da borbe sto duze traju, prvenstveno radi sponzora. a uz to, kao branioci titula uvijek idu na sigurno. nesto slicno radi i adnan catic...

sto se tice ovoga sinoc i proteklih dana, braca klicko su pokazali da su gospoda. nisu se htjeli spustati na seljacki nivo, a i poslije meca sigurno da je vladimir mogao "ubiti boga" u crnji, ali se nije htio spustat na njegov nivo.

drago mi je sto je haye tu uskocio malo da pokaze chisori kako se "muski" udara, a ne samarom ko on na vaganju :D:icon_biggrin:

iako je haye bio bezobrazan prije borbe sa vladimirom, kasnije je sportski cestitao i zagrlio protivnika, sto mi je sasvim ok. ok je i malo trzavica, ali ne mozes biti seljacina ko chisora sinoc.

volio bih u buducnosti vidjeti borbu chisore i hayea. mislim da bi to daleko vise podsjecalo na onaj stari boks iz teske kategorije.
 
N

nenad

emir_89 je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Danasnji box je presmijesan, kad se samo sjetim kad sam bio mali, pa sa starim u pola noci ustanem da na TV-u gledam prenos PRAVOG boxa. Braca Klitschko su gospoda, ali me jako nerviraju u zadnje vrijeme. Vitali nekako izgleda nezainteresovan, a ni on ni brat vec dugo ne mou da zavrse mec kako treba (da nekog posteno patosiraju) ne mogu da shvatim da su apsolutni sampioni ovoliko dugo... Garantujem da ni jedan ni drugi ne bi vise od 2 runde izdrzali sa starim udaracima tipa Foreman, Tyson, to bi bilo izbijanje iz cipela!

A sto se tice Chisora, cisti klosar, moze se prijaviti u kecere pa tamo da bude showman, ali ima muda i od prve minute je kreno naprijed, fizicki spreman, ali opet nikakav boxer. I ova tuca na presici je cista komedija, sve u svemu pare, pare i samo pare...

nije da ne mogu, nego nece. svaka njihova borba pa i one koje zavrsavaju nokautom, su skoro pa po maximalan broj rundi. imaju svoju promotorsku kucu i u cilju im je da borbe sto duze traju, prvenstveno radi sponzora. a uz to, kao branioci titula uvijek idu na sigurno. nesto slicno radi i adnan catic...

sto se tice ovoga sinoc i proteklih dana, braca klicko su pokazali da su gospoda. nisu se htjeli spustati na seljacki nivo, a i poslije meca sigurno da je vladimir mogao "ubiti boga" u crnji, ali se nije htio spustat na njegov nivo.

drago mi je sto je haye tu uskocio malo da pokaze chisori kako se "muski" udara, a ne samarom ko on na vaganju :D:icon_biggrin:

iako je haye bio bezobrazan prije borbe sa vladimirom, kasnije je sportski cestitao i zagrlio protivnika, sto mi je sasvim ok. ok je i malo trzavica, ali ne mozes biti seljacina ko chisora sinoc.

volio bih u buducnosti vidjeti borbu chisore i hayea. mislim da bi to daleko vise podsjecalo na onaj stari boks iz teske kategorije.

E j*ebes ti takav box onda, necu ja da pobjedim za 5 rundi, nego cu da ga mrcvarim 12 rundi i ja sam sampion, pa su i sudije na mojoj strani jer izazivac mora biti puno dominantniji u svakoj rundi da bi mozda dobio titulu na poene!
Jebo box, gledajte UFC :D
 
Član
Tek ce stvari u boxu da postanu zanimljive :icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=KEuq5JpDIK0
 
Top