Klima problem

Klima problem

Naime kada upalim klimu radi normalno 10ak min i super hladi i onda najednom prestane da puse a ispod suvozacevih nogu se cuje kako "huci"i to se cuje sve dok je ne restartujem. Poslije restarta radi opet tako 10ak min pa stan. Kada prebacim na obicno radi bez problema. Otvarao sam haubu oba ventilatora vrte a i kompresor mi se cini oke. Neki savjet sta da uradim???

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Član
Napisi prvo o kojem je autu rijec. Moze biti vise uzroka. kad je zadnji put punjen plin mozda ga fali pa gasi klimu
 
Izvinjavam se zab sam to napisati. Golf 5 2.0 klima punjena prije mjesec i pol maximalno.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Dali je moguce da je tada bilo jako vruce?
Ima neki fora da kada se motor pregrije, da jedan salter klimu ugasi, da ne opterecije system hladjenja.
Taj salter je bio kod mnogih Golf 4 problem.
 
Citam sad, da ako se system prepuni, nabije se previlik pritisak i ugasi se klima.
To se dasi i kad ventilator neradi dovoljno, onda se isto stvori previse pritiska i ugasi klimu.
 
Sve je normalno radilo sve super poslije punjanja. Odjednom se desilo. Stvarni nez sta da radim

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
druze zamjeni motoric klapne unutarnjug vazduha i ima da radi jer kod tebe rade svi ventilatori samo nema motoric odakle zrak da uzima ako je digitalna dvozonska klima automatski se zatvara vanjska klapna i prebacuje na unutarnju a posto kod tebe unutarnja ne radi onda nemoze ni hladit niti puhat
 
druze zamjeni motoric klapne unutarnjug vazduha i ima da radi jer kod tebe rade svi ventilatori samo nema motoric odakle zrak da uzima ako je digitalna dvozonska klima automatski se zatvara vanjska klapna i prebacuje na unutarnju a posto kod tebe unutarnja ne radi onda nemoze ni hladit niti puhat
Jeste digitalna dvozonska. Jel to mugu sam ili majstor treba. Gdr se nalazi.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Top