Klima golf 4

Klima golf 4

pozz radi se o golfu 4 tdi klima super radi i dan danas bez problema s tim da je redovno svako dvije godine redovno servisiram znaci novo ulje novi freon dezinfekcija itd i uvjek prilikom paljenja klime nije se nista culo tj nije proizvodila nikakve zvukove koji bi ukazivali na nesto dok mi se danas par sekundi nakon paljenja cuje kao neki tup udar isto kao lim od lim i tako isto kad gasim na sekund nesto ozvoni u kompresoru a klima radi i puse ok nema nikakve stetnje i ut oku voznje je sve ok znaci samo palenje i gasenje se cuje nacuio sam da moze biti neko kvacilo na kompresoru ili slicno dali se netko susrecao sa necim slicnim itd svaki savjet dobro dosao hvala
 
Član
moj ti savjet da odes odma u servis da ti pregledaju.Meni se desilo to da je par puta kad upalim klimu znalo stvorit nekakav zvuk isto kao kad zeljezo vuces po cesti nekako tako zujanje a klima radila ko mina, e onda je odpala tzv. lamela i popravak kompresora me kostao 350km ;)
 
nazalost kompresor je dao svoje narucen novi u servisu uskoro montaza uz redovno odrzavanje ulja i freona svake dvije godine ipak mu ove god nije bilo spasa ugl rjeseno :cool:
 
Top