Klima audi a3 ..Pomoc ?!

Klima audi a3 ..Pomoc ?!

Član
Pozdrav za forumase.. Imam problem oko klime..rijec je o audi a3 1.9 tdi 90 ks 97 god.. Rijec je o tome da se kompresor klime i ventilatori ne pale.. Presostat ispitan i propusta napon.. Skinuo sam rele da vidim da li je do njega , ali do sada nisam uspio naci zamjenski da probam (da ustekam) da otklonim tu sumnju .. Prakticno kada bih nasao zamjenski (u slucaju da je do relea) kompresor bi trebao da se upali ?! Da li znate ili imate ovaj rele pod brojem 357 919 506 ..Ima dva dzeka a s gornje strane ima osigurace.. Pozdrav i hvala
 
Član
Ako je pregorila špula kvačila remenice kompresora, neće se paliti.
To se često kvari.
 
Član
Koliko sam skonto , ovde je problem kao i kod mene , kompresor na direkt struju uključuje , samo ne dobija plus na svom džeku.
I ja tražim onaj relej na lijevom kraku šasije sa osiguračima , da probam jeli do njega , jer je presostat isto ispravan , plina ima i kompresor ispravan...
 
Član
Imao slican problem, spao jedan džek sa nekog termo gebera na crijvu od vode na hladnjaku, na strani akumulatora, pa vidite da nije do toga. . .
 
Član
Hvala na komentarima gore, ja idem linijom onom sto bi rekli jeftinijom..Idem prvo da vidim da li je do rele-a , jer nisam imao vremena, nit sam strucan da sam dovedem plus na kompresor da ga upalim da vidim da li radi :))
 
Član
Pitanje, iz klime mi izlazi neki filc, ima netko iskustva s tim? I samo grijanje radi, hlađenje jako slabo.
 

Prilozi

  • 20180408_125058.jpg
    20180408_125058.jpg
    2,1 MB · Pregleda: 24
Član
Spuzva ti se raspala, to je poznata stvar. Neki stavljaju opet spuzbu, a vecina stavim lim ili nesto i miran si dovijeka
 
Top