klarglas farovi za golf 1

klarglas farovi za golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koja je cijena klarglas (cisto staklo) farova za keca kabrioleta,ne znam ide li isti model i na obicnog golfa?Gdje se mogu kupiti,jesu li Hella ili neka druga marka?Postoje li oni manji farovi sto dodju sa unutrasnje strane glavnih farova u maski?
 
Član
Postoje ti manji farovi, al ne znam jel imaju sa prozirnim pokrovom...a za cijenu tih ne znam, to ce ti neko drugi rec...
 
Član
Ja sam uzimao te s prozirnim staklom dok sam keca imao, cijena je bila 30 KM po jednom faru, nije hella vec neki drugi proizvodjac.. a oni manji sto dodju s unutrasnje strane isto imaju sa prozirnim staklom, znam da sam negdje i to vidjao, ne sjecam se vise gdje.
 
Član
Ma care to je bar lagano,neka ti staklar napravi,nemoj dzaba bacat pare,moj drug je radio kod staklara,izvadis mu svoje staklo od fara i cojk ti napravi isti oblik samo klarglas ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ma care to je bar lagano,neka ti staklar napravi,nemoj dzaba bacat pare,moj drug je radio kod staklara,izvadis mu svoje staklo od fara i cojk ti napravi isti oblik samo klarglas ;)

to bas i nije pametno, jer su kod obicnog fara "razbijaci" (ono sto od sijalice rasipa svjetlost i pravi snop) na staklu, a ogledalo unutra je udubljeno, ali sa ravnim zidovima, a kod klarglassa su razbijaci napravljeni na ogledalu, tj. urezani, tako da staklo samo dodje ko zastita, a nema nikakvu funkciju....e pa sad vidi kad na obican far, s obicnim ogledalom stavis staklo, onda nemas nikakvu jacinu ni snop svjetlosti...
nadam se da sam bio jasan :D
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ma care to je bar lagano,neka ti staklar napravi,nemoj dzaba bacat pare,moj drug je radio kod staklara,izvadis mu svoje staklo od fara i cojk ti napravi isti oblik samo klarglas ;)

A sta to napisa?? Daj uozbilji se malo... :)
 

IGY

Član
ermin je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Ma care to je bar lagano,neka ti staklar napravi,nemoj dzaba bacat pare,moj drug je radio kod staklara,izvadis mu svoje staklo od fara i cojk ti napravi isti oblik samo klarglas ;)

A sta to napisa?? Daj uozbilji se malo... :)
tacno uozbili se, sta ba treba neko da osljepi kad mu ona naidze
 
što me nasmija sa ovim kod staklara kao što je već netko spomeno kod orginalnih na staklud dođu crte koje bacaju svijetlo a kod prozirnih dođe na foliji unutra a staklo bude ravno imaš po pijacama te farove autopal marke komad 25 KM pozdrav
 
Član
Ovo nisu na autopijaci ovi su iz "renomirane radnje" haha
Svi dovlace smetlje iz Srbije....
 
imaju i clearglass za golfa 2 sa crnom podlogom,umjesto sive,dodju i crni zmigavci sa led lampicama unutra,bude sve to 50eura
 
Član
A3M Banja Luka, mislim da su negdje oko 130 KM. Kvalitet 100%, a ljepši 100 puta od onih pijačarskih :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top