klapaju stakla golf 2

klapaju stakla golf 2

E ovako u pitanju je golf 2 89,dvoja vrata,znacci novi tip stakala,I vozacevo I suvozacevo stako mi klapaju I imaju malo lufta.ne klapaju kad se spuste malo pred kraj ( kada su skoro do kraja otvorene) sve ostalo je isto,I kad su zatvorena skroz nista ne klapa al ima malo ufta na kederima.
Postoji li ikakvo rjesenje ili bar dali netko zna zbog cega je to tako jer mi ide na zivce samo tako.
 
Član
Skini tapacirung pa provjeri jesi stego ih dobro na nosacim onim,a i provjeri keder na vratima gdje izlazi staklo,isto tako provjeri i vrata da nemaju lufta pa da vibriraju i ona pomalo,ma na dizelu mora nesto titrati,il tabla il sat il polica,player nesto mora da skripuce :D
 
Nije dizel,benzin je :) skinut cu tapicirunge,vrata nemaju lufta ostaju kederi I to pokisat pritegnut,nnovi vanjski kederi stakla 100 eura komad :)
 
Član
Unutar vrata dodje kao kocka od pluta ili tvrdje spuzve neki slican materijal, vecinom se ona odlijepi i ispadne poslije toga staklo kad je spusteno do kraja leta i udara cim se podigne 2-3cm upadne u vodjice i smiri se :)
 
Unutar vrata dodje kao kocka od pluta ili tvrdje spuzve nekih slican materijal, vecinom se ona odlijepi i ispadne poslije toga staklo kad je spusteno do kraja leta i udara cim se podigne 2-3cm upadne u vodjice i smiri se :)
Provjerit cu I to,jer moram to rjesiti da mogu namontirat el. Podizace,nebi bas da njih razjebem kad sam Ih jedva nasao...
 
Top