Kladionica

Kladionica

Član
ja sam nesto imao los osjecaj za ovaj leverkuzen, mogo bi tu X biti. a ni dortmund mi nije bas toliko siguran da bi dali 1,30 kvotu. zakljucak iz svega ovoga, MRZIM SVABE :D:lol:

PS: salcine, ne pehiraj nam odma na pocetku, ziv bio :icon_biggrin:
 
Član
cccccccc koji sam ja kloc, danas ovdje pisem da mi je leverkuzen suhveli i odigram ga na popravnom. levati od 2-0 dosli do 2-2. ako uspiju dobiti, cekam romu i lille za 71KM na marku, al cisto sumnjam... :icon_mad:
 
Član
arsenal prosli :lol: ali zato sam pao tri listica na liverpulu glupom, dabogda zavrsili u nekoj kantonalnoj ligi ...
ipak sam dobio na jednom 35€, dosta, samo neka se para vrti, hehe
 
Član
oj hljebe mili...
sad gledam na livescore
11' Lille 0 - 1 Evian Thonon Gaillar

26' Feyenoord Rotterdam 0 - 1 NEC Nijmegen

stavio sam 15 KM na ova dva para da ce biti kečevi...

fakat me odmah nasekirase..
 
Član
danas odigrao 12 parova na 2 markice ugl dobitak 150km i obori me Liverpool i Galatasaraj nabijem ih al helem nema para ..al bice sutra za bajram, hahah :cool::cool:
 
Član
ovaj evian u gostima ima skor 1-5-1 cini mi se. izgleda da poprilicno dobro igraju na tog X-a u gostima :icon_biggrin:

dal rade sutra kladionice?? :D
 
Član
evo za danas da se ima sta pratiti :icon_biggrin:


ulog: 1,90KM dobitak 75


ulog: 1KM dobitak:88

ovaj je iz "bonus dvoznaka" da se ima jos vise pratit :D heheheh


ulog: 1KM dobitak: 20 i nesto


PS: kao sto sam na nekoj stranici prije pisao, odigro sam kontra nas, jer ako nasi dobiju, necu sekunde zalitit zbog listica, pa makar to bio jedini par koji cu promasiti :D
 
Član
U mene kolega neki dan dobio 80.000KM.. na čisto mu ostalo cca60.000, jer se gradio/štitio, imao sam sliku od dobitnog listića..stavim ju kad nađem...;)
 
Član
kad je u pitanju uplacivanje tih velikih cifri, to za mene nije bas ok, to je vec bolest i moze se jebeno zavrsit. nezz koliko je raje culo za onog postara (odavdje je iz vogosce). prokocko lik 30-40 hiljada od penzija. uplatio 10ak hiljada u kladionici na listice konto da je sigurno i to popusi. onda otiso u koloseum da se izvadi i tu popusi jos 20-30 hiljada.

tako da ja markicu-dvije na listic i dosta. jest da se ne moze puno dobiti, al nema veze ja zadovoljan :icon_biggrin:
 
Top