kkao ostati pametan..sta raditi

kkao ostati pametan..sta raditi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
elmir je napisao(la):
ahhh da meni pozicija samo nije radila a da sam sve ostalo bio regulara nebi me pustili.. tako je to i uvijek ce tako i biti

a sta ces tako je kako je i suti al nemogu da svatim cuj kazna jebo te zivot
 
Član
i to ima neki clan po zakonu pa i vozacka je dokument ima sliku ima sve isto ko i licna al kad su govna.. i imao licnu samo sto je istekla i oni opet..ma haj bilo pa proslo vicemo sta me sutra ceka..
 
nije isto jarane jebi ga vozacka je drugo isto sad zaustavio te drot ti mu osobnu izvadis i kazes nemam vozacku zaboravio i sta mislis sta ce drot naravno 30km zbok ne nosenja dokumenta
 
Član
ma trebo si im se najebati matere svima.... izaci iz mupa... otici napraviti tablicu ZAJEBAN i boli te kur onda...
 
Član
bulex je napisao(la):
ma trebo si im se najebati matere svima.... izaci iz mupa... otici napraviti tablicu ZAJEBAN i boli te kur onda...

:lol::lol::lol::lol::lol: ma zao mi ba nisam cvrku provozao kako treba.. zaustavili me murjaci i rekli da parkiram i cekam tablice inacece me kazniti sto vozam samo na polici osiguranja.. prvi put i to cujem ali stvarno nam je DRAVA HAOS ZIVI!! i nikad se nece popraviti NIKAD.. krivo mi sto neode odavde prosle godine kad sam imao priliku reko necu radi cure zenit cu se ovak-nak i ona mi neki dan zabode noz u ledja.. maaa nikakav sam sav..
 
elmir je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ma trebo si im se najebati matere svima.... izaci iz mupa... otici napraviti tablicu ZAJEBAN i boli te kur onda...

:lol::lol::lol::lol::lol: ma zao mi ba nisam cvrku provozao kako treba.. zaustavili me murjaci i rekli da parkiram i cekam tablice inacece me kazniti sto vozam samo na polici osiguranja.. prvi put i to cujem ali stvarno nam je  DRAVA HAOS ZIVI!! i nikad se nece popraviti NIKAD.. krivo mi sto neode odavde prosle godine kad sam imao priliku reko necu radi cure zenit cu se ovak-nak i ona mi neki dan zabode noz u ledja.. maaa nikakav sam sav..

ja bih je zaklo jebo te aj docu ti jednom da pijemo cugu u Travniku
 
Član
:cool::cool::cool: slobodno.. et jedva cekam:lol::lol: ne ozbiljno kad budes namjeravao javi pa cu ti dat broj i kad budes blizu zovi pa idemo na cugu;);)
ma ja sam uprskao vezu semio se s drugom u jednom kaficu i narano saznala ja prizno i et to je to.. ma nek je boli me.. nije jedina ima onih kojima se odavno svidjam tako da cu negdje drugo pokusati naci srecu:icon_biggrin::icon_biggrin::lol::lol:
 
elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool: slobodno.. et jedva cekam:lol::lol: ne ozbiljno kad budes namjeravao javi pa cu ti dat broj i kad budes blizu zovi pa idemo na cugu;);)
ma ja sam uprskao vezu semio se s drugom u jednom kaficu i narano saznala ja prizno i et to je to.. ma nek je boli me.. nije jedina ima onih kojima se odavno svidjam tako da cu negdje drugo pokusati naci srecu:icon_biggrin::icon_biggrin::lol::lol:

oce bit za mene sta jebo ga pa necu ja sa svojom pivo do kraja zivota.Daj nam sliku da vidimo kakav si da mogu po Livnu govorit ovaj je dobar :lol::lol:
 
Član
admir jahic je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool: slobodno.. et jedva cekam:lol::lol: ne ozbiljno kad budes namjeravao javi pa cu ti dat broj i kad budes blizu zovi pa idemo na cugu;);)
ma ja sam uprskao vezu semio se s drugom u jednom kaficu i narano saznala ja prizno i et to je to.. ma nek je boli me.. nije jedina ima onih kojima se odavno svidjam tako da cu negdje drugo pokusati naci srecu:icon_biggrin::icon_biggrin::lol::lol:

oce bit za mene sta jebo ga pa necu ja sa svojom pivo do kraja zivota.Daj nam sliku da vidimo kakav si da mogu po Livnu govorit ovaj je dobar :lol::lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol: dobar si majkemi :lol::lol::lol::lol: maaa ima i ovdje cura:icon_biggrin: najbolje mi je to sto uopste kao neki nisam neraspolozen nakon prekida i te zajebancije.. zivim zivot kao sto sam i prije i u vezi i prije veze.. svejedno mi;);) naice bgm neka dobra zgodna koju ce svi zelit poka*at :lol::lol:
 
Član
D_cash je napisao(la):
eto  elimre  vidis da si ostao  PAMETAN....

ostao sam pametan sto se tice veze.. ali ovo za mup i za granicu to cemo sutra viditi.. prekosutra u crnoj hronici u dnevnom avazu ce bit naslov: bombas raznio citav mup u travniku:D a prekonakusutra: pobijena granicna sluzba na GP kamensko:D :lol::lol:
 
elmir je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
eto  elimre  vidis da si ostao  PAMETAN....

ostao sam pametan sto se tice veze.. ali ovo za mup i za granicu to cemo sutra viditi.. prekosutra u crnoj hronici u dnevnom avazu ce bit naslov: bombas raznio citav mup u travniku:D a prekonakusutra: pobijena granicna sluzba na GP kamensko:D :lol::lol:

i ja cu sudjelovat ja cu te vozit mogu li
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top