kit i Carbon Fibre Vinyl

kit i Carbon Fibre Vinyl

Član
pitanje koliko je pametno da se na vanjske dijelove auta lijepi carbon preko napuknutog kita?? da li će vremenom ta pukotina podći karbon ili šta se već može loše desiti???
 
Član
danas gledam kod jarana na petici, zalijepljen mu je carbon preko kita, digao se kit i s njim zajedno i carbon, doduse kod njega je kit pukao naknadno, nije zalijepljeno na puknut kit
 
Član
ArminM je napisao(la):
danas gledam kod jarana na petici, zalijepljen mu je carbon preko kita, digao se kit i s njim zajedno i carbon, doduse kod njega je kit pukao naknadno, nije zalijepljeno na puknut kit

hmmm ma ja predpostavio sam opet to dođe na isto pja mislim preko već puknutog il da pukne ispod do pukotine dođe voda kako tako i diže sve ... ma ima strašan problem krov mi je fakat uvjek bio problem od kako sam kupio auto i sad ima dosta kita na njemu poslije zadnjih radova i farban je sa već postavljenim šiberom koji je tu ono silikoniran do maksimuma jer je prije puštao i preko svega je išla boja i sad oni kao aluminijski dijelovi šibera tj okvir je poćeo da pucketa farba okolo i na jednom mjestu na sred krova ciknuo kit to sam danas vidio kad sam prao auto e sad da opet radim krov nije neki velik trošak dva deca duboko crnog mixa mali kuta laka sve to imam ali ako mi se opet isto desi poludit ću pa sam konto uzet kvalitetan carbon pa to sve rješiti jednom za sva vremena ali neću da mi se diže pa me interesuje da li da pripremim krov pa nalijepim preko ali da opucam samo ovako preko ovoga svega i znal ko kolko bi me izašlo to zadovoljstvo ljepljenja nečeg kvalitetnijeg dimenzije su nekih 1,50mx90cm ?? stim da imam povel'k šiber ... i jel ovo skupo : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI....849&var=520037215813&ssPageName=STRK:MEWAX:IT ono treba mi baš pravi odgovor.......jer mi je ovo noćna mora!!!
 
Član
u svakom slucaju ja bih ti preporucio da se konsultujes sa clanom Zmayich, ako ce ti iko uraditi kvalitetno carbon onda je to on, a nasavjetovat ce te da valja, da ne bacis pare uzalud, ja bih tako uradio da sam na tvom mjestu, ako vec imas problem onda ga rijesi kvalitetno, sve sto odradis na neki odredjeni period nije zadovoljavajuce, zato neka to odradi onaj ko je strucan u tim poslovima;)
 
Top