King of Europe by Iceman

King of Europe by Iceman

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cestitam na mjestu svaka cast nije to malo od toliko auta 3. bit....a mogo si vala za nas lijene stavit slike ta prva dva auta :icon_biggrin:
 

JD.

Član
mogao si puno bolje proci ta vectra mi je bezveze skroz, felge da bog sacuva...

a calibra je dobra do kraja vrata, ono nazad je uzas stvarno, felge necu ni spominjati

u srbiji samo hrpa plastike prolazi dobro hehe katastrofa...

cudi me da a4 cabrio plavi nije nista dobio...
 
Član
Plavi audi je zvanicno proglasen za 10 najljepsih i najbolje uradjenih automobila u europi. Covjek ima certifikat i nastupa samo na izlozbama ne takmici se, a sto se tice ostalih eto od vectre me dijelio samo bod svidja mi se kako je uradjen prijelaz na zadnjim stokovima a calibra je vrh stvarno ne svidja mi se zadnji dio koliko prednji al je kompletna uradjena mnogo truda i posla!
Pricao sam sa vlasnikom doci ce najvjerovatnije u Sarajevo na king of Balkan ja cu jos da cackam na autu do tada pa ko zna mozda uspijem stici tih 9 bodova zaostatka.
 
Član
evo ja skoro svaku sliku pregledao.... :)
E Madzo, moram da te pitam... hoce li biti kod nas u SA za King Of Balkan ovoliko djevojaka.... :) :)
 

JD.

Član
Iceman je napisao(la):
Plavi audi je zvanicno proglasen za 10 najljepsih i najbolje uradjenih automobila u europi. Covjek ima certifikat i nastupa samo na izlozbama ne takmici se, a sto se tice ostalih eto od vectre me dijelio samo bod svidja mi se kako je uradjen prijelaz na zadnjim stokovima a calibra je vrh stvarno ne svidja mi se zadnji dio koliko prednji al je kompletna uradjena mnogo truda i posla!
Pricao sam sa vlasnikom doci ce najvjerovatnije u Sarajevo na king of Balkan ja cu jos da cackam na autu do tada pa ko zna mozda uspijem stici tih 9 bodova zaostatka.

ma ne znam vala, to je kod njih tako izgleda, te stvari prolaze, negdje drugo vjerovatno ne bi ni blizu tako dobro prosli :)

a meni licno je uzasan njihov stil tuniranja, naredaju nekih milion nepotrebnih stvari a one najosnovnije zapostave ili lose urade, cirkus naprave od auta heh
 
Član
Cestitke na trecem mjestu... to je zavidan rezultat ;), a vamo na galeriji, pise ispod slike svake koliko se puta gledala...i najvise klikova na slikama od cura :lol:, i vi mi neki ljubitelji auta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top