king of balkan slike by emirEX

king of balkan slike by emirEX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
OVA ASTRA MISLIM DA JE OD "mtopic" JEL MU TAKO NICKK..
NAJVISE MI NESTO ZAPELA ZA OCI..
PO MOM UKUSU JE SREDENA..A OVO DRUGO TU I TAMO, :)...IMA IH NEKI VECINOM IZ BG,SA OVIM SPOJLERIMA,STO MI IZGLEDAJU SELJACKI....
POZZZZ
 
Član
f_156m_836754c.jpg


na kojem je on mjestu?
 
Schumi je napisao(la):
Ako djevojka ima bradu onda je djevojka vozila sigurno..
evo ovaj ciko u plavoj majici :

img0009os4.jpg

Vjerovatno je covjek vozio, ali se ona prijavila kao ucesnica jer je na njeno ime bilo osvojeno mjesto, mada je covjek sjedio na mjestu vozaca citavo vrijeme i mislim da su muz i zena u pitanju :)
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hvala na slikama al da ne komentarisem kvalitet

izvini a sta fali slikama?

nemoj me pogresno shvatiti ti uvjek prvi stavis slike ali sliuke su amaterske pa tako da ti ne stavljam ono EKSTRA ti slike bla bla
a ako vec volis fotografiju treba se skolovat za to i ucit malo a to ti vidim nisi. Pa zato kazem srry
 
Član
Davor_ je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hvala na slikama al da ne komentarisem kvalitet

izvini a sta fali slikama?

nemoj me pogresno shvatiti ti uvjek prvi stavis slike ali sliuke su amaterske pa tako da ti ne stavljam ono EKSTRA ti slike bla bla
a ako vec volis fotografiju treba se skolovat za to i ucit malo a to ti vidim nisi. Pa zato kazem srry

Davore, fotografije nisu ni za kakav casopis ni kalendar...bitno je da je ostrina sasvim zadovoljavajuca na svim...ostalo je stvar uredjaja i mogucnosti...a volio bi tebe pustiti da cijeli dan fotografises samo...imao sam ja priliku da to radim...nije uopste lako...emirEX_sa odradio si dobar posao...a kad bude bolji aparat, bice i bolje fotke...cime si fotkao ovo?
 
Član
Jedno pitanje,zasto nisu dosli ovi sto su bili kod gere styler-i,ovaj rcat sa mazdom i jos par dvica itd. jeste li  bili zauzeti ili ste se prepali malo prave konkurencije,hehhee. Cestitam Madzidu jos jednom,napravio je auto i dosao da pokaze iako je znao kakvih ima autica iz srbije,svaka ti cast prijatelju!!! A uostalom  sada slijedi mostar trka pa pokazite motorice ako nemozete u stylingu!!! Hvala
 
RedLine je napisao(la):
Jedno pitanje,zasto nisu dosli ovi sto su bili kod gere styler-i,ovaj rcat sa mazdom i jos par dvica itd. jeste li bili zauzeti ili ste se prepali malo prave konkurencije,hehhee. Cestitam Madzidu jos jednom,napravio je auto i dosao da pokaze iako je znao kakvih ima autica iz srbije,svaka ti cast prijatelju!!! A uostalom sada slijedi mostar trka pa pokazite motorice ako nemozete u stylingu!!! Hvala

Samire nije OVAJ nego OVA Rcat:icon_biggrin:Ne znam da li je bila ovdje, a vjerujem da bi dosla da jeste, iz Njemacke je koliko se ja sjecam...
 
Član
djavolica je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Jedno pitanje,zasto nisu dosli ovi sto su bili kod gere styler-i,ovaj rcat sa mazdom i jos par dvica itd. jeste li bili zauzeti ili ste se prepali malo prave konkurencije,hehhee. Cestitam Madzidu jos jednom,napravio je auto i dosao da pokaze iako je znao kakvih ima autica iz srbije,svaka ti cast prijatelju!!! A uostalom sada slijedi mostar trka pa pokazite motorice ako nemozete u stylingu!!! Hvala

Samire nije OVAJ nego OVA Rcat:icon_biggrin:Ne znam da li je bila ovdje, a vjerujem da bi dosla da jeste, iz Njemacke je koliko se ja sjecam...

Goca, iliti RCat, trenutno nije na teritoriji BiH, a da jeste dosla bi sigurno ... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top