king of balkan slike by emirEX

king of balkan slike by emirEX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sorry na dizanju teme al moram da pitam...odakle je ova E36-ca Cabrio?...ko je ponosni vlasnik?...ovo je jedna od najboljih do sada koje sam ja vidio....huuuge respect...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Sorry na dizanju teme al moram da pitam...odakle je ova E36-ca Cabrio?...ko je ponosni vlasnik?...ovo je jedna od najboljih do sada koje sam ja vidio....huuuge repect...

evo ja taman isto pitanje htio da postavim
KO JE VLASNIK I JEL AUTO NA PRODAJU DAJTE MI BROJ COVJEKA
 

IGY

Član
nodiash je napisao(la):
Sorry na dizanju teme al moram da pitam...odakle je ova E36-ca Cabrio?...ko je ponosni vlasnik?...ovo je jedna od najboljih do sada koje sam ja vidio....huuuge respect...

mislis na crnu mat
od Arme iz sarajeva, i koliko znam voli ga vise od sebe:cool:

i da ne prodaje se
 
Član
IGY je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Sorry na dizanju teme al moram da pitam...odakle je ova E36-ca Cabrio?...ko je ponosni vlasnik?...ovo je jedna od najboljih do sada koje sam ja vidio....huuuge respect...

mislis na crnu mat
od Arme iz sarajeva, i koliko znam voli ga vise od sebe:cool:

i da ne prodaje se

jest na crnu mat sam mislio...svaka mu cast a ne sumjam u to da je voli vise od sebe:)...i ja bi:icon_biggrin:...straaaasnoo je dobra...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ako djevojka ima bradu onda je djevojka vozila sigurno..
evo ovaj ciko u plavoj majici :

img0009os4.jpg

Vjerovatno je covjek vozio, ali se ona prijavila kao ucesnica jer je na njeno ime bilo osvojeno mjesto, mada je covjek sjedio na mjestu vozaca citavo vrijeme i mislim da su muz i zena u pitanju :)

evo da vam malo razbijem nedoumice oko ovoga...kad ste vec podigli temu...
taj stariji ciko sa bradom je vlasnik auta i zove se Branislav...ta cura koja je tu bila je najvjerovatnije njegova rodica Bojana, koja ga najcesce i vozi...inace je do prosle godine vozila SR i bila jedina djevojka iz Srbije koja je ucestvovala na tom takmicenju i osvajala zavidna mjesta...neznam dal i sad vozi!!!

sto se tice auta:::auto je perfekcija...stvarno nemam rijeci koliko je paznje u njega ulozeno...a pogotovo novca!!!

...i ostala auta su extra i zao mi je jedino sto nisam mogao doci da to posjetim!!!...radujem se sledecem susretu!!!
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovaj Bravo iz Bg monstruozan pravo, bad look fenomenalan..ovim putem javna pohvala od mene za mtopic, po meni je ta astra jedino 100% profesionalno sredjeno auto u Bih, ovo ostalo ne bih da komentarisem..bravo majstore, samo naprijed..

odavno ja to govorim (da je dobra pravo) :lol: heheh cak sam trazio i da se slikam u njoj

RCat svaka cast na osvojenom peharu ;)
 
Član
dulegti je napisao(la):
A Bojana je devojka jos UVEK...;) ;) ;)

hehe...eto raja snalazite se...ja sam mladji od nje tako da od toga nema nista, al ima vas koji ste tu negdje oko njenih godina!!!:lol::lol::lol:
:cool::cool::cool:
 
Član
E ovko da resim dileme oko Brava HGT, Taj bravo HGT je vlasnik Baneta HGT, a devojka koja ga vozi (na 402m ) je njegova cerka covek je iz Bg tj moj komsija
 
Administrator
ICE_MEN je napisao(la):
E ovko da resim dileme oko Brava HGT, Taj bravo HGT je vlasnik Baneta HGT, a devojka koja ga vozi (na 402m ) je njegova cerka covek je iz Bg tj moj komsija

ok hvala na inf., al malo bolje gledaj datume tema i ne podizi bezveze stare teme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top