Kineticki savjet?

Kineticki savjet?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Može na švabama. Talijani i Francuzi prave malo kompliciranija auta pa je kinetčki u sklopu poluosovine:D
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
mora da radi na krsu,italijan je gentlmensko vozilo,zahtjeva samo nove djelove :lol:

hajd' ti to zamjeni pa nam javi sta i kako,valjda nece temu zakljucati dok nezavrsis

Ma sredit cu u ova 2-3 dana dok stignem jer ne mogu da vise slusam ono lupkanje;)

ZELA GTI je napisao(la):
Može na švabama. Talijani i Francuzi prave malo kompliciranija auta pa je kinetčki u sklopu poluosovine:D

to mi odma vuce na skuplje dijelove:lol: Ma i ja sad razmisljam najvjerovatnije da cu kupiti nekog francuza 308 ili lagunu,nego cekam da jos ovo oko carine sve raditi kako treba;)
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
e ima jos jedna fora...bas kontam dali da napisem jer ce mnoki reci ma daaaaj :lol:

ako je kineticki (vanjski) tek poceo da kucka,zamjeni im mjeta (lijevi na desnu,desni na lijevu poluosovinu) napuni s masti i garantujem da ce biti jos dugo i da ce kuckanje prestati ... vec radjeno svercerima s auto pijace koji minimalno ulazu u vozila koja prodaju :D

I ja sam cuo, nisam probao mrzi me, i ja cekam oba nova iz svabije da dodju :)

Mrzi me skidat sto puta, bolje jednom kad napravis da si zavrsio s tim.
 
Član
ja jos nisam vidio talijana s integrisanim kinetickim :) francuza jesam :D

@aldin, znaci slaba nafaka na coupeu to izvesti? :)
 
ma zezala se ja boona :D moze na svakom,sve isti fazon,samo ako se kin. moze skinuti,sto Zela spomenu, osim na francOskim autima gdje je kineticki i poluosovina iz jednog dijela...rekoh ti,vec probano
 
Član
I ja sam svoj problem rijesio,s minimalnim troskom,samo skinuo i stavio mast i sve vratio i sve OK.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top