Kineski tablet da/ne ?

Kineski tablet da/ne ?

Član
za navigacije odlican, imam i ja kineza i samo sam instalirao operu mini browser i Igo navigaciju
 
BHT Ovisnik
Znaci dobar je ? Hvata signal relativno brzo ? Jel im koliko traje baterija, za pretrazivanje interneta moze posluziti ? Te opci kvalitet,ovako touch i sl. kvari li se
 
Član
Imam ja kineza, istina bez GPS-a. 10'. Baterija zavisi od toga kako ga koristiš
Po mom iskustvu aktiviran GPS većinu baterija expresno prazni osim ako je riječ o GPS uređaju.
 
Član
Po meni je ovdje jedina mana 512MB RAM :shifty: Jednom sam imao tel sa 512 i nikad vise.. sve ispod 1GB je malo! Sve covjek misli ''ma ne treba mi, necu puno na njega instalirati.. bla bla'', ali nakupi se aplikacija i onda te poslije samo kosta zivaca.
Ako ti nije presudno da ima GPS, nadji neki slican sa 1GB rama i cao.. sa cijenom su tu negdje. To je neko moje misljenje.
 
Član
moj bateriju drzi 5 sati extremnog koristenja, igram hill climb.
gps brzo nadje . Tach je dobar ako pise u oglasu da ima onaj multitach do 5 prstiju onda je sasvim ok
 
BHT Ovisnik
Ako je tako onda ga narucujem. Imam u volvu GPS na Dvd-u, ali mi treba kao idem s bmw-om ili kad stari ide, a ostalo vrijeme bih ga koristio za pretrazivanje,ne igram igrice ni na kompu ni laptopu, tako da mi je ovako za neke aplikacije tipa viamichelin i tako slicno, nsita sepcijalno, te pretrazivanje...
Mobitel sam imao huawei y300 sa 512 RAM-a, znao mi je nekad stopat,al opet na njemu sam vise neg na tabletu sto bi bio,sad sam sa 1gb RAM na motoroli zadovoljan, al opet ne daju mi se vele novci na ovo jer ne bih to toliko koristio,samo da ne vucaram uvijek laptop
 
Član
Ok onda, ako ces cisto za to koristiti. Ja za moje potrebe vise ispod 1gb ne uzimam :D
Uostalom, tel mi je non stop u ruci, uzeo bih i ja neki tablet al nikako da mu skontam svrhu :/
 
Član
Imam kineza tablet vise od godinu dana i cak mobitel jedan kineski i rade bez problema, ne stekaju, baterije drze super, imaju gorilla glass na sebi, jako precizan tuoch, dual core procesor i rade bez problema ikakvih, GPS radi super i jako brzo se aktivira...
Moj prijedlog je DA :)
 
Legend
Nemoj mediacom ni pod razno smece, sve sporo radi, ja uzeo danas prestigio i do sad ja prezadovoljan, upravo pisem s njega :)
 
BHT Ovisnik
Koji sad mediacom ? :D Vidim u ovog prodavaca nekih negativnih dojmova,al za druge neke tablete... Ovaj asus nije los,skoro iste perfromanse,al je polovan, opekao sam se dosta puta na polovne dijelove pa me sad zanima zato ovaj,a ima i karticu sto mi je dobro. Ovaj sa porezom i svim je 100km posto to lako rijesavam u posti
Mene mobiteli toliko zivciraju, tako da sam sad opet uzeo meni najdrazi telefon nokia C5, nisam je nikad htio prodat kad su sva ova nova govna na dodir, i onda nemogu napisati ni poruke kao covjek nit ista,posebn u voznji,dok s ovim sve napamet radim, zato bih tablet za surfanje i tako kad mi treba,da mogu ko covjek se koristiti s mobitelom koji ima 12 tipki
 
Top