kilometar sat

kilometar sat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozzz svima
nemam vremena da trazim po starijim temama pa sam novu otvorio aa stvar je za mene prilicno hitna ;) :icon_mad:
evo da otkrijem o cemu se radi :icon_eek:
juce sam prikopco kilometar sat sa obrtomjerom na golfa 2 turbo dizela fabricki je dosao ovakav
2yugeo6.jpg
stara tipa golfa , 2 dzeka sat star ko grcka aa i ruzan je :p pa je dosao red da se zamjeni ljepsim satom sa obrtomjerom ovakvim
1okbr8.jpg
znaci sve radi obrtaji, lampica od grijaca, zmigavac, duga, sat, sve sve samo mi non stop blinka lampica na vrhu od vode znaci non stop bila voda hladna ili vruca ona non stop blinka neznam zasto pa reko da pitam ovdje nadam se da ce mi neko pomoci da rijesim i to :)
HVALA UNAPRIJED
 
Član
vjeruj da i mene zna nekad zezat ta lampica isto koda laze sto ti bas kazes blinka kad joj dodje sama po sebi..a nisam ni ja raspitivao sta je to..dobar kilometar sat jel fercera sve na njemu..jel ovo sa jednim il dva dzeka...;)
 
Član
jarane ako nis imao onu gljivu na boci od vode..mozda ti zato blinka lampica jer ona mjeri nivo vode u boci ako fali vode ona blinka......eeh..ako je imas jedino da nisi dobro prikovcao ili ona neradi...pozz
 
Član
soffa je napisao(la):
vjeruj da i mene zna nekad zezat ta lampica isto koda laze sto ti bas kazes blinka kad joj dodje sama po sebi..a nisam ni ja raspitivao sta je to..dobar kilometar sat jel fercera sve na njemu..jel ovo sa jednim il dva dzeka...;)

starija tipa 2 dzeka ;)

sole_boy je napisao(la):
jarane ako nis imao onu gljivu na boci od vode..mozda ti zato blinka lampica jer ona mjeri nivo vode u boci ako fali vode ona blinka......eeh..ako je imas jedino da nisi dobro prikovcao ili ona neradi...pozz

ima onaj dzek visi pored sonde za vodu on se inace treba na sondu ukopcat medzutim ja ga nemam dze ukopcat nema nigdje uticnica za taj dzek moguce da nije originalna sonda tj ona boca :p
 
i ja sam imo takav problem ali jednostavno se riješava....ako na posudi imaš onaj pimpek šta mjeri koliko vode imaš....skini žice sa tog (nemogu se sjetit kako se zove točno :icon_question: ) i vidi dali se vode nakupilo u džeku...ako je istraj tu vodu malo ga posuši i vrati nazad....kod mene je tako kad pođe da blica dignem haubu to uradim i neblica više ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top