kilometar sat

kilometar sat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako imam mali problemcic:icon_redface:
jutros sam primjetio da mi ne radi kilometar sat.kazaljka ne pokazuje brzinu i ne broji kilometrazu..obrtomjer radi normalno..ja ga malo kucnem i on proradi.
radio je tako mozda 500metara i opet stade.i tako par puta dok nisam dosao na posao..skinuo sat i prelemim kontakte i sad mi mjeri brzinu ali mi ne broji kilometrazu..ni ukupnu a ni onu drugu..kolliko sam mogao da skontam obje su na jednom motorcicu koji ih vrti..
ima li iko kakvu ideju sta bi moglo biti..vozilo je seat cordoba a sat je isti ko kod golfa 3..brojac kilometraze je onaj obicni mehamicki..
 
provjeri sajlu iza sata, moras skinut konzolu oko sata, a ti kontakti nemaju veze sa kilometar satom nego sajla sto ide iz mjenjaca ja mislim nek me isprave oni sto se bolje razumiju u to
 
Član
kod mene nema sajle nikakve...samo konektor koji ide u citavu skulu...mislim da ima oko 8 zica nisam brojao..sa senzorom u mjenjacu je sve ok jer on daje signal za brzinu,a brzinu sam napravio samo mi ne broji kilometre...rastavit cu sutra opet pa da vidim sta se moze napraviti.ako onaj motorcic radi onda je neki zupcanik iskocio iz lezista pa ne vrti brojcanike...
 
Član
riješio..kad sam prvi put rastavljao pukla mi jedna nit koja vodi sa kontakta na ploči u motorćić..malo su to bezveze napravili pa je poprilično teško da se zalemi..izvukli zicu sa namotaja u motorćiću i samo omotali oko kontakta, i kako sam rastavljao pukla.ali eto sve u svemu nekako sam uspjeo da izvučem nit iz motora pa da je zalemim na kontakt..valjda jedan manje namotaj nece pravit probleme.-mozda mi sad laze za 1cm:)
 
Član
mada mi je u jednom trenutko doslo da sve fiknem od zid i da odem na otpad i uzmem drugi sat!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top