kilometar sat varira LAGUNA 1 ph2

kilometar sat varira LAGUNA 1 ph2

Dakle radi se o tome da kada idem kazaljka sata pokazuje razlicito,stoji npr na 60 pa ode na 80, pa se ugasi skroz pa normalno nezz koji je vrag ako moze pomoc.
Rijec je o Renault laguni 1 phase2 1,9 dti 2000 godina pozz
 
renault_fan je napisao(la):
Dakle radi se o tome da kada idem kazaljka sata pokazuje razlicito,stoji npr na 60 pa ode na 80, pa se ugasi skroz pa normalno nezz koji je vrag ako moze pomoc.
Rijec je o Renault laguni 1 phase2 1,9 dti 2000 godina pozz

Jesil spajo na dijagnostiku ????
 
Član
tako je meni bilo na Polu dok na kraju nije skroz prestala da radi. kod mene je na satu i kazaljka od goriva vezana nekako sa kilometar satom i dok on zeza i kazaljka od goriva je zezala isto tako. Dijagnostiku kad nakacim odradim kalibraciju kazaljki i sve je uredu, medjutim u voznji nije uredu. Probao sam pinjon drugi, prelemio mi kolega strujaze sat, nije bilo fajde. Na kraju mi je elektricar promijenio instalaciju od pinjona do table s osiguracima i sve radi perfektno, negdje se plus slomio i pravi je sranje. eto ti moje iskustvo s tim pa ti mozda pomogne
 
Član
ja sam imao to na focusu i zamjeno taj pinjon i vise se ne ponavlja,a isto to sto kazes vozis odjednom 60 pa 80 pa vrati na 0 a nekad bude uredu neko vrijeme,u mene je bilo kad pocne to da radi osjetilo se i da auto kao trza,trokira
 
nisam spajao na dijagnostiku,a desi se npr idem 120 130 i obrtaju idu dalje auto i dalje ubrzava a kazaljka stoji tu :/
 
jel ti ovakav sat???

oqc2mb.jpg
 
Top