Kilometar sat nekad padne(kazaljka)

Kilometar sat nekad padne(kazaljka)

Pozdrav,ovako treba mi par savjeta.
Prvo desilo mi se 2 puta da u voznji mi kazaljka na satu padne iako vozim i nece da se vrati dok ne ugasim auto.

Jos jedna stvar da li se moze lahko zamjeniti onaj upaljac?Jer mi nece transmiter da radi prekida.

Imam jos nekih pitanja.Koja je razlika u voznji i kvarovima ako su vece gume ovako kod skoro svakog punta 1 su 13ke kod mene 14ke.
 
Prvo nam napisi koja je godina taj punto tj koja generacija , sto se tice tih guma kakvi crni kvarovi zbog 14ske to prekrizi odma. Sto se tice kazaljke isti problem sam imao na Puntu , moj je bio 2001 godiste i tako samo odjednom kazaljka koliko idem na sat zakuca ali samo ona ostalo sve radilo , mislim da je to pozadi na satu do neke sajle tj elektronike na samom satu a sto se tice upaljaca provjeri osigurace
 
Prvo nam napisi koja je godina taj punto tj koja generacija , sto se tice tih guma kakvi crni kvarovi zbog 14ske to prekrizi odma. Sto se tice kazaljke isti problem sam imao na Puntu , moj je bio 2001 godiste i tako samo odjednom kazaljka koliko idem na sat zakuca ali samo ona ostalo sve radilo , mislim da je to pozadi na satu do neke sajle tj elektronike na samom satu a sto se tice upaljaca provjeri osigurace
Punto je 97-mo godiste.Aham,pa u planu sam otici elektricaru uskoro jer me i desni zmicavac zeza,kad ukljucim ako je volan na sredini (pravac) nece da radi cim malo namotam pocne.A za gume sam pitao jer mi je cudno u skoro svakog 13-ke.Hvala na odg.
 
Ako te strah zbog guma predji na 13ske :D mada kod mene su 14ske , jeste novija generacija al mislim da ti to nece igrati neku ulogu veliku nije razlika 3-4 broja pa da je sada nesto sto on ne moze podnjeti
 
Top