Kilometar sat Bora, zamjena

Kilometar sat Bora, zamjena

Član
Pozdrav,
zelim da zamjenim postojeci (obicni) kilometar sat iz Bore sa niklovanim satom iz Passata 5+ ili Golfa 4, pa me zanima koji je postupak i da li onaj iz Passata odgovara oblikom u tablu od Bore. Upoznat sam sa tim da se moraju kljucevi kodirati jer je kod u samom satu, to sam rijesio. Nudi mi se sat iz Passata sa bord kompjuterom, a moj trenutni sat nema bord kompjuter, pa me zanima hoce li moci funkcionisati taj novi koji postavim (to naravno podrazumjeva da zamjenim rucicu brisaca i da stavim onu sa opcijama za bord), odnosno hoce li se morati neki specijalni radovi (osim rucice) izvoditi da bi bilo funkcionalno?
Ovako izgledaju satovi iz Bore i iz Passata

Ja sam laik za to pa mi je svaka pomoc dobrodosla. Hvala unaprijed.
 

Prilozi

  • Bora.jpg
    Bora.jpg
    50,9 KB · Pregleda: 57
  • Passat 5.jpg
    Passat 5.jpg
    75,8 KB · Pregleda: 55
Član
Hoce funkcionisati će. Samo kodove od imobilajzera moras prebaciti.
Prikazivati će ti sat i bez rućice samo sto nećes moći listati kroz menije.
( Nemoj slusati ako ti neki majstor kaze da se ne mogu kodovi prebaciti jer mogu )
 
Član
Jel trebaš za benzin ili dizel? Od pasata ne štima. I moraćeš dijagnostikom malo raditi.

Poslao putem postara
 
Član
Kod mene drug na g4 mijenjao upravo sa onim chrom ringovima, od passata ti ne pase a dijagnostikom se to da rijesiti samo ne znam koliko ces morati zavuci ruku u dzep :) a sto se tice estetike i toga bas prelijepo izgleda
 
Član
Kupis ringove i nabacis... 25-30KM...bolje nego peglat se sa tim hoce-nece... jedino ako hoces i bord komp u svakom slučaju, onda ok
 
Top