Kicker S10L54 - misljenje

Kicker S10L54 - misljenje

Član
zdravo

ovako,maloprije sam narucio navedeni woofer,znaci nov,zapakovan..
pa reko da podijelim s vama,i usput vidim sta vi kazete na to.
ocekujem vise negativnih komentara nego pozitivnih..bar sam tako naucio ovdje na forumu. ali nebitno sad to. Ugl. radi se o Kicker-u, 10" , 2+2 ohm , 450 rms.

vxg468.jpg
 
Član
ma ajde znaj. a hvala sto si podijelio misljenje. a bude i pojacalo,ali ne odmah. bitno mi je da woofer dodje,pa onda dalje :)
 
Član
haha,ma da ja dodjem kuci,pa onda nek dolazi sta hoce :p
daleko ova njemacka,majku joj krvavu :lol:
 
Član
Alen-dB je napisao(la):
hvala hvala. a cim mognem,bice i amp :)

Nemoj žurit samo... ja sam uzo sub i kroz 6mj tek amp.. malo po malo jebiga.. znam da je volja da to čuješ, ali strpi se i kupi šta kako treba, isplati se :cool:
 
Član
Nemoj žurit samo... ja sam uzo sub i kroz 6mj tek amp.. malo po malo jebiga.. znam da je volja da to čuješ, ali strpi se i kupi šta kako treba, isplati se :cool:
[/quote]

naravno :D sad ima 100 qraca sto bi kupio,al ne ide sve odjednom. a imam neko smijesno pojacalce sto sam do sad koristio,pa makar nekako da slusam :D
 
Član
Alen-dB je napisao(la):
naravno :D sad ima 100 qraca sto bi kupio,al ne ide sve odjednom. a imam neko smijesno pojacalce sto sam do sad koristio,pa makar nekako da slusam :D

mojne ba to smjesno, vidi ovog bolan upucalo se za tebe

http://www.pik.ba/artikal/6197178/mac-audio-z2200/

mislim nije sto je moje :D ... amp je 600 rms-a na 4 ohma, a woofer 450 sto znaci izvuko bi maksimum iz woofera a da se pojacalo ni ne napne :cool:
 
Član
Zavisi od koga komentar tako i vagaj.
A woofer...
Extra cone area je uvjek plus, zavisi kakvu muziku slušaš woofer je malo trom ali ako voliš duboko :D onda je dobar mada pije dosta vise snage nego sto je rejtan
 
N

nenad

E nek si i ti i uzeo woofer, ima 3 godine kako ga uzimas :D
Ne znas ni sam koliko si ovakvih tema otvorio i na kraju ni jedan nisi uzeo.
 
Član
mojne ba to smjesno, vidi ovog bolan upucalo se za tebe

http://www.pik.ba/artikal/6197178/mac-audio-z2200/

mislim nije sto je moje :D ... amp je 600 rms-a na 4 ohma, a woofer 450 sto znaci izvuko bi maksimum iz woofera a da se pojacalo ni ne napne :cool:
[/quote]


haha,pa mozda i bude..ali ako vec,onda neka zamjena s nekim nadoplatama. ali ovako za keš bi oplako :D


Davor_ je napisao(la):
Zavisi od koga komentar tako i vagaj.
A woofer...
Extra cone area je uvjek plus, zavisi kakvu muziku slušaš woofer je malo trom ali ako voliš duboko :D onda je dobar mada pije dosta vise snage nego sto je rejtan

naravno da duboko :D a pice ako bog da..ako mi ko pokloni kakvo dobro pojacalo :D

nenad je napisao(la):
E nek si i ti i uzeo woofer, ima 3 godine kako ga uzimas :D
Ne znas ni sam koliko si ovakvih tema otvorio i na kraju ni jedan nisi uzeo.

hahahahah..e taj sam komentar ceko :D

a vidis kako se razvuklo..i eto,na kraju ispade Kicker :cool:
 
Član
Dobar woofer, samo polako na početku dok se spider malo ne razradi jer znaju puknut. Al ako će bit nešto ua rangu ovog macaudia neće bit tih problema, ako je kutija dobra i pojačalo dobro naštelano.

Trpi taj woofer oko 1kw za slušanje.... bar 12 i 15, al mislim da ni 10-ka nebi trebala puno zaostajat....
 
A koji je konkretno razlog pa si uzeo 10" ? koliko sam ja skuzio pucas na neke glasnoce.. a ovo sto ti Joke kaze za spider je istina, budi pazljiv sa njim ako imadnes snage dosta. :icon_biggrin:
 
Top