Kia Turbo

Kia Turbo

prinova u automobilskoj familiji. ima zestok turbo motor i jos zesce felge. nema ga jaceg. otresa stare BMW-e od shale, a nove porsche-e strasi mrkim farovima i zestokim auspuhom. jesam spomenuo da ide 280km/h i ubrzava do 100 za 5sek.. jebiga nije bas najbrze vrijeme danasnjih zestokih jurilica, ali je dovoljno da se povremeno ustrasim. dosta sranja, evo dvije slike. kostao je 175.000 evra i vrijedan je svake marke....
:D

odasprjeda


i odazada


najbrza kia na svetu... Ha'PUC
 
Član
cuj 175:lol::lol::lol:

joj ovaj alen je cudo, gledaj ti njegovih slika, nije sto mi se ovaj auto inace svidja, nego fkt je covjek uslikao samo tako:cool::cool::cool:
 
Član
Sto ne unajmis fotografa pa napravis jos koju sliku auta gle samo dvije imas :p

neka je sa srecom i da se navozas barem 7 godina :D:cool:
 
Član
a trosi 2,5 litra na 400km susjed :lol:

fino alene, kakav mu je gepek za slikat iz njega :D

da se navozas, i nauzivas, i da ides s njim u spaniju na more, samo nemoj u albaniju da ga isprljas :cool:
 
hvala momci. cjena je kakva jeste jer je pun neke dodatne opreme a fotografa nigdje kad treba.. morao sam uzeti stvari u svoje ruke...
:)
 
kavaz je napisao(la):
a trosi 2,5 litra na 400km susjed :lol:

fino alene, kakav mu je gepek za slikat iz njega :D

da se navozas, i nauzivas, i da ides s njim u spaniju na more, samo nemoj u albaniju da ga isprljas :cool:

gepek je ogromannnnn, samo je jebeno jer neznam ko bi mogao voziti dik ja visim sa zadnjeg branika....
nemoj albanije spominjati ni u shali
:lol:
 
Član
ma skontaces ti vec nesto, snalazljiv si ti uvijek bio ;)
gdje ti je ova lokacija, nikako da skontam, da i ja odem malo

a izvini za albaniju :lol:
 
Top