Kia SORENTO-prijedlog majstora/servisa

Kia SORENTO-prijedlog majstora/servisa

Član
Pozdrav

Ima li neko prijedlog za kakvog normalno majstora ovdje u SARAJEVU kod kojeg mogu otici da pregleda auto i da odradi mali servis?
i ako bude potrebno još sta usput odraditi (disk pločice i sl)?
Da je neko radio sa ovim KIA vozilima.
Nemam garanciju na autu pa mi ne trebaji ovi ovlasteni tipa onih u Rajlovcu koji na tel.onako bezveze lupaju cijene servisa.

Auto je Kia Sorento 2.5 crdi, 2005.g.
Hvala svima
 
Kazu da je KIA u Mostaru dosta jeftinija a za pregled i ulje vala moze svaki iskusan maistor, svakome se isto mjenja ulje :D
 
Član
cuo sam se ja druze sa Zoranom u Mostaru. on je sef dole poslovnice. znam da su jeftiniji pa sam zato i poslao mail. covjek je za primjer. odmah odgovara na mailove. i kaze ti odmah cijenu tacno sa zamjenom. i jos nudi ako je nesto jeftinije da sam izaberes. ovdje u sa zvao na tel. lik mi okvirno govori neke cijene onako kaze u rasponu od 500,600KM. kao da sam trazio cijenu za veliki servis.
Mostar je za pohvalu. ali opet dok dole odem i nazad u Sa to je jedno 100KM na cijenu servisa. a malo sam kratak s vremenom da bih sad stimao da to bude neki vikend.posto se moras kod njih najaviti i tacno zakazati. a de ti predvidi sta moze do tada da iskrsne.
jeste zamjena ulja i filtera kao i kod ostalih samo sto trebas imati nekoga svog. ne bih ja ovdje pitao da nisam procitao iskustva sa ovlastenim serivosm u Sa i sl.

hvala ti na odgovoru
 
Ja ti mogu preporuciti svog maistora sto radi Opela, siguran sam da zna uraditi i to sto trazis. Mozes otici popricati s covjekom a moram isto potraziti momka koji je radio u KIA servisu i mislim da je sam sada otvorio, isao je u razred samnom al da me ubijes ne mogu se sjetiti imena sada. :D
 
Član
hajde ti probaj naci tog sto je radio u KIA. imam ja jendog sto je radio mog opela. ali posto se radi o terencu volio bih jos neke stvari da vidim s tim sto je radio kod Kia u servisu. ipak poznaje neke druge stvari ako ih je radio. a morao je jer su ih prodavali i servisirali. ima iskustvo sigurno pa da vidim jos neke tako detalje oko ovog svog sta i kako. cisto preventive radi.
hvala za javljanje
 
BHT Ovisnik
hahaha kakva KIA Mostar. Kolega mi tamo radio,druge kolege rade u servisu. Ured su za obicne servise kao sto svi znaju, imalo vece stvari voze u ovog kolege majstora. Al opet u globalu taj majstor sto u njeg voze dobro pravi hahah
 
Član
evo javio se i ti.. koliko se sjecam velika podrska si bio pri mom odlucivanju za kupovinu sorenta. tako da ti se zelim zahvaliti jos jednom. zadovoljan sam autom pravo. ne ureklo se..
ma ja sam mostar naveo kao primjer da odmah daju info i odg.na upite. i daju tačne cijene sta i kako. sad sto ti kaze su vezi detalja i njihovog znanja za vece probleme to je mozda generalno prica za sve nase ovlastene servise. sto bi rekli ubleha teska.. svega sam se naslusao. nista pozitivno za njih.
 
Top