KIA proceed

KIA proceed

Član
eh ovako.....hoce rodjak da uzima auto...i planira da uzme KIU proceed......eh sad.....da li neko od vas zna kako su se pokazale i slicno.....znaci pozitivne i negativne strane.....
 
Član
dellas je napisao(la):
Rano je da im se sudi, uglavnom koliko sam ja čuo extra su se pokazale za sad.
Ako je tocno da su se extra pokazale, to im onda i opravdava onu gastronomsku cijenu.
 
Član
dellas je napisao(la):
Rano je da im se sudi, uglavnom koliko sam ja čuo extra su se pokazale za sad.

Upravo tako.;)
Ima jedan kolega, skoro je išao u Švabiju sa njom, par hiljada u paketu prešao, do sad ne znam koliko je ukupno, uglavnom, kupio novu i prezadovoljan.;)

dellas je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Rano je da im se sudi, uglavnom koliko sam ja čuo extra su se pokazale za sad.
Ako je tocno da su se extra pokazale, to im onda i opravdava onu gastronomsku cijenu.

Gastronomsku:icon_question::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
imao mi je rodjak i auto je po meni sasvim OK, ni on se nikad nije pozalio kod njeg bila ona 1.4 16v solidno ide isli na more sa njom i sasvim ok a i lijepo je
po meni jedina zamjerka je previse plastike iznutra, sad da li ima neki bolji paket opreme ne znam
 
Član
odlicno su se pokazale,ja znam par ljudi koji imaju taj auto,prezadovoljni su. Ovi turbodizelasi su odlicni, covjek od kojeg sam ja kupio Pola ima bijelu pro'ceed, ne izlazi iz nje bukvalno,kaze da je ne bi mijenjao ni za sta. Zahvalna su auta,dobra zavrsna obrada unutrasnjih materijala,odlican auto. Puno garancije ima na kupovinu novog auta,i moj stari je razmisljao o tome,ali usfalilo para i tako da smo odustali od novog auta. Pro'ceed fkt odlicno izgleda
 
Član
Auto je prelijep :) neznam za najnoviji model ali za predhodni kazu da benzinci hoce dobro potrosit pa bi preporučio diesela!
 
Legend
Vozio 1.6 16v sa cini mi se 120ks, dosta opreme, i svidjela mi se..
na neki nacin, imaju velike cijene, jer ipak KIA je dosla na trziste, nase, prije nekih 10tak godina, i poprilicno su "novi", imaju dobra auta, ali je problem sto su i "gladni"

KIA proceed je kopija astre GTC, eh sada nek ti rodjak izvaga sta i kako hoce.. ja bih prije uzeo astru :)
 
Član
Cuj mene G :D, trebalo je da bude A veliko :D Al evo htio sam reci da je za mene ona preskupa, s tim kada pogledate koje auto se sve moze kupiti za iste novce koje platis kiu, ona bi mi bila u malo sirem izboru auta za tu cijenu...
 
Član
Sta hocete, 21.000 KM za novu Kiu Proceed, sasvim fer cijena.

Ja sam vozio Proceed (prije redizajna), sasvim ok auto. Malo tvrdji ovjes u odnosu na obicni Ceed i to je prakticno sve. A u obicnom Ceedu sam presao jedno 5000 km, stvarno super autic, kome treba auto cisto za prevoz, da je pouzdan, malo trosi i sl. Onaj 1.6 dizel, ide odlicno, a trosi skromno :cool:
 
Top