Kia Pro Ceed

Kia Pro Ceed

Putovanja.ba
Administrator
Evo i ja se ponovio nedavno, dvije sedmice je kod mene i za sad sam zadovoljan.

Motor je 1.4 sa paketom opreme Fresh + alu felge i bojom 9S (srebrena)

3xx04.jpg
 
BHT Ovisnik
prelijepo auto,pravo mi se sviđa i ova i verzija prije:cool:
samo jos kakve bolje felge i auto je vrh,nek je sa srecom:cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
CoL3 je napisao(la):
prelijepo auto,pravo mi se sviđa i ova i verzija prije:cool:
samo jos kakve bolje felge i auto je vrh,nek je sa srecom:cool:

Razmisljam oko felgi :) uzeo sam sad ove, uvijek mogu ostati za zime, a najvise sam uzeo jer sam imao set zimskih 16" guma.

Neke crne felge bi mu lijepo legle :) sad za sad u mislima su O.Z. Ego :D

A prije felgi toniranje stakala i xenoni (dok provjerim radi garancije)
 
BHT Ovisnik
fini planovi,mada bi ja isao na malo otvorenije felge,jako lijepo njemu stoje i one njegove original 5okrake sa malo zavijenim krakovima,ili ovako nesto
http://www.japan-car-tuning.ch/catalog/images/KIACE_HSVERS.jpg
ove ego bi mu bez sumnje mocno legle,al opet nekako mi ove kie vuku na malo otvorenije felge kako sam im pratio slike:cool:
 
Član
odlican auto, koliko sam se kanio da je i ja kupim, ali eto omasilo me. baci nam jos koju sliku
 
Putovanja.ba
Administrator
arminnn je napisao(la):
Lijepo auto samo me cudi da si uzeo ovaj motor i boju nekako je siva isfurala

Iskreno nije bilo puno ni izbora.

Sto se tice motora, na FL je taj 90ks, vjerovatno na to mislis, i to je koliko sam ja cuo zbog nekih EU standarda. A sto se tice boje, nakon iskustva sa crnom i odrzavanjem iste definitivno sam odma odustao, bijela je skoro svaka KIA i svako trece novo auto :D tako da mi je vise dosadila, i ova siva mi je bila onda po mom licnom odabiru najbolji izbor :icon_biggrin:
 
Član
Fele je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Lijepo auto samo me cudi da si uzeo ovaj motor i boju nekako je siva isfurala

Iskreno nije bilo puno ni izbora.

Sto se tice motora, na FL je taj 90ks, vjerovatno na to mislis, i to je koliko sam ja cuo zbog nekih EU standarda. A sto se tice boje, nakon iskustva sa crnom i odrzavanjem iste definitivno sam odma odustao, bijela je skoro svaka KIA i svako trece novo auto :D tako da mi je vise dosadila, i ova siva mi je bila onda po mom licnom odabiru najbolji izbor :icon_biggrin:

Crna jest fuj za odrzavanje al ima ona njihova narandzasta preljepa i crvena ne znam ima li ova model
 
Putovanja.ba
Administrator
Narandjasta nema na ovom modelu to je ja mislim na SPORTAGE, ima ona vise zuta, a crvena jedino bordo.
 
Top