Kia Pro Cee´d 2.0 CRDi

Kia Pro Cee´d 2.0 CRDi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj vise naseg primitivizma,pa dokle,pa kad znate sve jebene stvari o vw-u i golfu,raspitajte se
malo i za KIA MOTOR COMPANY,al ne jebo to sto je kia-hyundai grupacija 4 po prodaji,sto konstantno
biljeze rast prodaje itd...E hvala bogu ne uzimam auto novo nit cu ga ikad uzimati da gledam
koliko mi vrijedi za 2 godine!!!

Onaj ko kupi novo auto u vecini slucajeva imat ce da za 2 godine doplati sta hoce,pa eto sta bi rekao
vlasnicima npr.VOLVA S40,cijene im padaju samo tako,al djabe kupuje gospoda i normalno da KIA CEED
nece uzeti onaj sto se kune...ma znate vec u sta,da ne govorim i ispadnem mrzitelj itd...;)
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Joj vise naseg primitivizma,pa dokle,pa kad znate sve jebene stvari o vw-u i golfu,raspitajte se
malo i za KIA MOTOR COMPANY,al ne jebo to sto je kia-hyundai grupacija 4 po prodaji,sto konstantno
biljeze rast prodaje itd...E hvala bogu ne uzimam auto novo nit cu ga ikad uzimati da gledam
koliko mi vrijedi za 2 godine!!!

Onaj ko kupi novo auto u vecini slucajeva imat ce da za 2 godine doplati sta hoce,pa eto sta bi rekao
vlasnicima npr.VOLVA S40,cijene im padaju samo tako,al djabe kupuje gospoda i normalno da KIA CEED
nece uzeti onaj sto se kune...ma znate vec u sta,da ne govorim i ispadnem mrzitelj itd...;)

jest vala bas ;)
 
Član
Adut cena

Iako ovo nije više presudno, politikom cena Kia uspeva da privuče kupce koji nikada nisu ni pomislili na jedan koreanski auto. Presudite i sami, uz aktuelni popust koji proizvođač trenutno daje kupcima u Srbiji (kao retko kada uverili smo se da je jedan auto osetno jeftiniji kod nas nego li u zemljama EU), za Pro-ceed 1.4 CVVT/109 ks treba samo 13.490 evra! Dovoljno snažan, ovaj motor zadovoljava ne preterano zahtevne vozače, a kako se cena dizel goriva praktično izjednačila sa dizelom, njegova kupovina je kao nikada do sada opravdana. Testirani model je naravno najskuplji, njegova cena u Srbiji iznosi 19.490 evra. Pored spomenute personalizovane unutrašnjosti, od opreme navedimo još automatski klima uređaj, sistem za automatsko uključivanje svetla i brisača, priključak za USB ključ i Ipod, integrisan CD auto radio, ESP, osam vazdušnih jastuka, aluminijumske naplatke od 17 cola, jače zatamljena zadnja stakla… Sve u svemu ušteda u poređenju sa gore spomenutim Focusom i 308 iznosi više hiljada evra, što svakako nije zanemarljivo. Inače Pro-ceed je teoretski jeftiniji od modela sa petoro vrata, ali i pored dobre volje nismo uspeli shvatiti zašto postoji tolika razlika između određenih verzija, tako da vam jedino preostaje da se “zakačite” na zvanični sajt zastupnika.
u Srbiji kazu da mu je ta cijena upravo adut:D
a sta bi to vi kupili za 40000 sa maximalnom opremom,da ovako izgleda:icon_rolleyes:

Djulba No 2 je napisao(la):
Onaj ko kupi novo auto u vecini slucajeva imat ce da za 2 godine doplati sta hoce,pa eto sta bi rekao
vlasnicima npr.VOLVA S40

volvo nije jeftin,ama bas nimalo,razgledaj malo;)
cak su skoro rame uz rame sa vw-om;)
 
Ma daj, kakva a Kia, realna cijena 25 000 KM....CRDI FULL oprema... i jos da daju onu Vegetu PIKANT (Picanto)... :lol:

MAda, tolika im i je cijena vjerujem... Samo sto dileri hapaju, a narod mutav...
 
Moj Haso,moj se izbor zna,Ford Focus,al da bih striktno rekao da ne bih Ceed za 40000 to ne,
danas je to sve u 5 deka,a sigurno znam sta ne bih uzeo za te pare...:cool:
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Moj Haso,moj se izbor zna,Ford Focus,al da bih striktno rekao da ne bih Ceed za 40000 to ne,
danas je to sve u 5 deka,a sigurno znam sta ne bih uzeo za te pare...:cool:

:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top