KEROZIN

KEROZIN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja stvarno ne znam ljudi jel se neko zeza il je ono ozbiljna emisija?
Evo odgledah ovog nermina i vr6 trojku... Ali voditelj..Da Bog sacuva i sakloni...
Samo dvije od mnogobrojnih izvala...nisam sve mogao popamtiti..
1. " Head Unit u ovom autu je LG sa 4 prednja izlaza za pojacala po 50 watti"
2. " Snaga motora u ovom automobilu je 182 kw odnosno 174 ks"

Stvarno je dno od voditelja...preko koncepta emisije...nacina predstavljanja auta...
 
najgore je što će svi počet žugat na emisiju ali po meni bap ovako nešto treba da se dešava lako je pričat od kuće sa kompa pokreni nešto upola slično pa se onda javi svaka čast momcima i takmičarima bitno je pojavit se u emisiji i sudjelovat a ne žugat na emisiju
 
Član
dadao_style je napisao(la):
najgore je što će svi počet žugat na emisiju ali po meni bap ovako nešto treba da se dešava lako je pričat od kuće sa kompa pokreni nešto upola slično pa se onda javi svaka čast momcima i takmičarima bitno je pojavit se u emisiji i sudjelovat a ne žugat na emisiju

Jel ti vidis igdje da sam spomenuo takmicare? svako radi s auta sta oce, i nek se prijavi ko hoce.. Komentarisem koncept i nacin vodjenja emisije, kao i samog voditelja...
Trebal jos nesto da ti pojasnim iz mog posta?
 
nisam gledao nijednu emisiju ali ako je tako kako pricate onda moraju promjeniti voditelja dok neko nije skinuo emisiju sa programa a to ja mislim ne zele ni oni a ni mi
 
Član
isto sam i ja cuo Cata 4 izlaza po 50w za pojacala.....i ovo za kw......al sam mislio da mi se ucinilo da je rekao....svaki put sam odreagovao sa molimmmmmmmm........
 
Član
Nisam mogao da vjerujem, da se to kaze na dnevniku, il na nekoj lijevoj emisiji, rekao bi ok, nemaju veze s tom temom. Ali u emisiji, koja treba to da predstavi na najbolji nacin, da se desava nesto slicno, sramota...
 
Član
Gledao sam ja danasnju emisiju, nisam nesto obracao paznju na greske u njoj... najvise me izritirala recenica: nesto, ma otpuhujemo tatine sinove... hah
 
Član
Ma nema pojma sto se tice vodjenja emisije, nezna ni osnovne pojmove automobilizma i ostalog sto je vezano uz to!
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
Ja stvarno ne znam ljudi jel se neko zeza il je ono ozbiljna emisija?
Evo odgledah ovog nermina i vr6 trojku... Ali voditelj..Da Bog sacuva i sakloni...
Samo dvije od mnogobrojnih izvala...nisam sve mogao popamtiti..
1. " Head Unit u ovom autu je LG sa 4 prednja izlaza za pojacala po 50 watti"
2. " Snaga motora u ovom automobilu je 182 kw odnosno 174 ks"

Stvarno je dno od voditelja...preko koncepta emisije...nacina predstavljanja auta...



Ja sa jaranima mal se nisam posvađo, neki tvrde 182 KW neki 174 KS:D:D:D:D
 
Početnik
zbog ovoga gore navedenog smo mi pokusali Borisu pomoci, medjtuim rekao se javiti , i nikad ...
 
Član
moram jos nesto napisati....meni je nekako Boris u ovom Kerozinu kao injziner elektrotehnike koji radi na kardiovaskularnoj hirurgiji.....nidje veze.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top