Kenwood, pioneer ili JVC???

Kenwood, pioneer ili JVC???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ko je imao iskustva s ova 3 proizvodjaca, ja sam ih imao sva 3, sto noviji sto stariji modeli, i mislim da su svi tu negdje, e sad trebam se odluciti koji cu kupiti, pa da malo pomognete savjetima :)
 
Član
šta tražiš tačno od HU-a?
koliko para si spreman izdvojiti,novo-polovno?

dofuram ti ja alpine u BL pa da vidiš šta je radio :lol:
 
Član
evo navescu i par modela koje imam u opticaju. cak i neki clarion i vdo dayton

Kenwood_KDC-MP232.jpg


421panel.jpg


deh2800mp_large.jpg




koliko para alpine?
 
prva se slika nevidi, al izmedju pioneera i jvca radije bih jvc..

edit: vidim sad.. i kenwood mi je bolji od tog pioneera.
 
Početnik
Ja sam imao dugo vremena isti pionir kao sto je na slici i imam samo rijeci hvale.Ugl za normalnu upotrebu i vise nego dovoljan.Moj glas ide za pionir ;)
 
Član
clarion je stariji model, nesto poput ovog,

images


i vdo dayton je ovaj model

small.jpg


satram da su svi oni kvalitetom zvuka tu negdje u rangu, pa se sad treba odluciti :) sony, panasonic,lg i ostala smeca ne dolaze u obzir

znaci najbitnije mi je da je zvuk dobar, a to da li je malo noviji ili stariji model, sasvim svejedno, samo da cita mp3 i da ne preskace :)
 
Član
sve su to entri modeli i iskreno od ta 3 koja si naveo ja licno bi najradije uzeo kenwood ... e sad kad bi se islo na nesto malo bolje, vjeruj mi, jvc ...
 

rs6

Član
http://i.market.autoua.net/data/catalog/4/6/jvc-kd-g331-g8646b.jpg


ja imam ovaj i prezadovoljan sam, snaga, zvuk bez zamjerki .. em cita sve zivo i nezivo :D :cool:
 
Član
Im'o Kenwood-a i SLony-a. Kenwood w4141, odličan bio. Kupio Alpinu, i poslije Alpine ništa drugo nije isto :D Meni se, lično, najviše svidja ovaj VDO-ov, nekako mi je funky totalno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top