Kenwood KDC-MP2035 daljinski????

Kenwood KDC-MP2035 daljinski????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako, zamijenim ja player u autu,izbacim sony koji nije imao izlaze za pojacalo, dobijem ovaj kenwood koji nije los toliko, mislim da samo nezna heklat:lol::lol::lol:

Sad citam na netu njegove specifikacije i pise da ima REMOTE CONTROL i nalazim po ebay-u daljinski za njega u prodaji:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Sad me zanima da li se ima kupiti gdje kod nas samo daljinski il je to samo puka sreca da naletim dje u oglasima da ko prodaje:icon_question::icon_question:


:123:
 
Početnik
jok.. nema ba to in da bosna ... a i kojice ti k* daljinski ..ja zamal nisam pogino zbog njeg :icon_mad::icon_mad::icon_question:

evo kako izgleda ...al tesko ces to nac...
kdcmp2035.jpg


:icon_rolleyes:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
jok.. nema ba to in da bosna ... a i kojice ti k* daljinski ..ja zamal nisam pogino zbog njeg :icon_mad::icon_mad::icon_question:

evo kako izgleda ...al tesko ces to nac...
kdcmp2035.jpg


:icon_rolleyes:

eh upravo tako izgleda.. :S

ja se nadao naci gdje da kupim :icon_cry:

sta si ti radio sa daljinskim pa si mogao poginut :lol::lol:
 
Član
Zar neko stvarno koristi te daljince?? 40cm od tebe udaljen player :icon_rolleyes: ja svoj kad sam dobio uz HU nije ni otpakovan eno ga stoji u kutiji...sony doduse da je taj dao bi ti ga dzaba..nepotreban totalno...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Zar neko stvarno koristi te daljince?? 40cm od tebe udaljen player :icon_rolleyes: ja svoj kad sam dobio uz HU nije ni otpakovan eno ga stoji u kutiji...sony doduse da je taj dao bi ti ga dzaba..nepotreban totalno...

nije bas džaba al eto, mislim neces ga ni koristit dok vozis jbt kad ti je player na dohvat ruke, al ima situacija kad zatreba pravo :icon_smile:
 
Početnik
haz0r je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
jok.. nema ba to in da bosna ... a i kojice ti k* daljinski ..ja zamal nisam pogino zbog njeg :icon_mad::icon_mad::icon_question:

evo kako izgleda ...al tesko ces to nac...
kdcmp2035.jpg


:icon_rolleyes:

eh upravo tako izgleda.. :S

ja se nadao naci gdje da kupim :icon_cry:

sta si ti radio sa daljinskim pa si mogao poginut :lol::lol:

ispo mi ispod sica a ja ko budala u voznji trazim .. umalo nisam ulicnu rasvjetu pokupio ..otad ga nekoristim ...:cool:
 
Član
imam ti ja daljinski platio ga 20 KM u audio centru dok je jos radio isti takav ali ga nekoristim pa ako ti jos treba posalji na PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top