Kenwood KAC-6201 pitanje HITNO!!!!

Kenwood KAC-6201 pitanje HITNO!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel neko zna kolko kod nas kosta ovo pojacalo...jel to neki stariji model ili? znaci max 1x350W, ili stereo 2X60/75W RMS ili 1x150W RMS...nesto MOSFET...nerazumijem se ja bas u to...ako me izadje do 60 ili 70KM novo original zapakovano jel to dobro proso ili se zajebo? treba mi za woofer sto imam 150W RMS...
[attachment=10659]
 
ma na ebayu je fora...prije jedno 7 dana je isti model kod istog prodavaca otiso za 26eura plus 12postarine...i sad ima ponovo ovo pojacalo...pa neznam do kolko idem...sto sam mogo naci cijena je inace oko 80 do 100eura u prodaji...znaci isplatilo bi mi se i do 100KM?

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350109492087&ssPageName=ADME:X:RTQ:DE:1123
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
jel neko zna kolko kod nas kosta ovo pojacalo...jel to neki stariji model ili? znaci max 1x350W, ili stereo 2X60/75W RMS ili 1x150W RMS...nesto MOSFET...nerazumijem se ja bas u to...ako me izadje do 60 ili 70KM novo original zapakovano jel to dobro proso ili se zajebo? treba mi za woofer sto imam 150W RMS...

Star AMP ko Grcka...
Sisitemsko pojacalo
MAX 150w RMS-a na 4 ohma
Cijena tako tako, mada ako je novo nije lose za gurat jedan slabiji woofer, ali nemoj ocekivati nista extra...
 
Početnik
Bekir_SA je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
jel neko zna kolko kod nas kosta ovo pojacalo...jel to neki stariji model ili? znaci max 1x350W, ili stereo 2X60/75W RMS ili 1x150W RMS...nesto MOSFET...nerazumijem se ja bas u to...ako me izadje do 60 ili 70KM novo original zapakovano jel to dobro proso ili se zajebo? treba mi za woofer sto imam 150W RMS...

Star AMP ko Grcka...
Sisitemsko pojacalo
MAX 150w RMS-a na 4 ohma
Cijena tako tako, mada ako je novo nije lose za gurat jedan slabiji woofer, ali nemoj ocekivati nista extra...

Tacno tako ;)
 
Početnik
uzmi ga odma ja sam imao to pojacalo nije lose jedno vrijeme je guralo jedan woofer od sony i to 38 pa kasnije jednu 307 D2 pioneer i mogu ti reci da je fino lupalo pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top