Keno tapacer Dobrinja, negativno iskustvo

Keno tapacer Dobrinja, negativno iskustvo

Keno sa dobrinje 2, mjesec i 15 dana radi tapcirunge i nije jos zavrsio.
Jedan veliki prevarant, nikome ne preporcujem nikakvu saradnju sa ovim
nazovi majstorom, kod kupa radi na dobrinji 2 u podrumu zgrade.
Vise ljudi se zalilo uzme da radi i onda se ne javlja, u radnji ga nema nikako,
neprofesionalizam teski,,
Vise auta sam mu poslao da uradi i valjao mu a da se ovako neko ponasa neozbiljno, neljudski, neprofesionalno, da laze da petlja na ovo jos nisam naisao!
Ljudi ovome liku ne vozite nista, ovo je petljanac i lazov samo takav, sa mnom i mojim musterijama je zavrsio za sva vremena.
 
Član
Kako se zove tacno? I mene je jedan sa Dobrinja zavlacio par dana jedva hmga stigao i od tada samo Esmer Visoko
 
ako neko zna tacne podatke o ovome prevarantu neka pise, ja na ovo nikad naisao nisam da platis covjeku ostavis 10 20km na kafu, kupis mu sok pivo sve ljudski postupas a da te pravi budalom, da moras ici dole dezurati kad ce se pojaviti da pokupis vlastite tapacirunge, pa ovo smao kod nas ima i nigdje u svijetu.
izgubis novac vrijeme, zivce i na kraju moras ga njati lika da ti vrati tapacire
 
Član
haha ja mislim da ih on i ne radi,vec ih nekom gura pod nos a ovaj ne moze da stigne,,lik mozda jeftinije radi tebi je rekao neku cifru i on dobar koju marku a nista nije napravio...ljudi se svacim bave ako je ljudina i nema kad nazovi i reci evo jarugo ja ne mogu stici...bar idi kod sigurnih ljudi pa nek je i skuplje.
 
Radi on sigurno to znam, radio mi je nekad prije šproslog golfa i ispostovao me u roku sve, i ja naravno njega pocastio sve regularno bilo, i golfa jos jednog mi radio, a ja ljude slao njemu oni se meni zalili da cekaju da se ne javlja, i sad se i meni isto desilo
 
Član
Znaci svima isto:banghead: meni je jednom uradio za dan volan i rucicu niko nije mogao da vjeruje a drug je cekao tri mjeseca na volan sreca radio auto pa nije bilo u funkciji i na kraju kao i ti sjeli u KUP i cekali ga
 
Član
Odeš u PU Dobrinja, kažeš tako i tako, da oni dođu sa tobom.
Ili ga nazoveš i kažeš da ima roka još toliko, i onda nazoveš kantonalnu/federalnu inspekciju (još ti je bolje ako nema prijavljenu radnju) da mu oni navale na leđa
 
Član
Ma kakva policija, dok se dokaže šta i kako, proći će godina, lakše je otići po dijelove, uzet svoje nazad i sve 5
Naravno, ako je sve regularno, ako je posao odrađen uredno i da se to plati, ako je uzeo dijelove i ono danas ću-sutra ću il nešto slično, riješit lično, bez nepotrebnog nasilja, uzmeš svoje, ako šta trebaš platit platiš, zatjeraš ga u onu stvar i gas
 
Sjedi ujutru u kup i cekaj ga do 9 pije kafu pa uzmi milom ili silom...
Kad hoce raditi zna bas dobro posao i jeftin.meni je prije radio sve u roku zato sam mu i odvukao...
 
Top