Ken Block Fiesta (Novi vid.)

Ken Block Fiesta (Novi vid.)

Član
E ljudi,Ekrema Jevtica i ovog Keno Cigle mi je vise na vrh glave.....bgm....nezna se koji je talentovaniji i neznam zasto ih se snima i zasto ih ljudi uopste gledaju,dvije najvece nepoznanice YT-ea......

Pored velike gledanosti (neobjasnjive) zajednicka im je i ta stvar sto su obojica propaliteti na profesionalnom nivo....tj, u stvarnom zivotu.....

eno i onaj mali Rajko iz F1....cojek lupa WRC aute ko' ja nepovratnu pivsku ambalazu.....
 
Početnik
-Suki- je napisao(la):
E ljudi,Ekrema Jevtica i ovog Keno Cigle mi je vise na vrh glave.....bgm....nezna se koji je talentovaniji i neznam zasto ih se snima i zasto ih ljudi uopste gledaju,dvije najvece nepoznanice YT-ea......

Pored velike gledanosti (neobjasnjive) zajednicka im je i ta stvar sto su obojica propaliteti na profesionalnom nivo....tj, u stvarnom zivotu.....

eno i onaj mali Rajko iz F1....cojek lupa WRC aute ko' ja nepovratnu pivsku ambalazu.....

suki imas gajbu ne pice vec GAJBU pica od mene...za ovo bas sto kazes lako je bit popularan nekim ljudima koji to prvi put vide,njima je i svaki okret pod rucnom WAO.!!! ljudi de si prosirite poglede,neuzimajte sve sto vam se servira...mislio sam da je i ovaj forum propalitet,ali vidim ima pametnih ljudi SUKI,ZELA i JA,i jos pokoji :D
 
Član
ko hoce iz prve ruke powerslide na 180km/h neka se javi (iz BL prema MG od motela Dragana pored pjescane baze sa desne strane full trotl i onda od pola onog dugog desnog zavoja u powerslide).....doduse sa ovim nisam jos probao ali malo bi ga samo trebalo pripremiti :lol: :123:


Da ne ispane da serem,Keno to dobro radi na videu...ali meni je sto puta zanimljivije sta radi Loeb & CO.....:123:
njih gledam bez daha ;)
 
Početnik
pa to i ja pokusavam rec,on to radi samo tako,i svaka mu cast to sam i rekao u prvom postu,ali ovi damo gledaju da pljuju po nekom...ali SUPERSEB ce sve ovo uraditi i cak i bolje i opet ici po titulu svjetskog prvaka..a svi smo vidjeli kako keno vozi rally:D
 
Član
Lija je napisao(la):
pa to i ja pokusavam rec,on to radi samo tako,i svaka mu cast to sam i rekao u prvom postu,ali ovi damo gledaju da pljuju po nekom...ali SUPERSEB ce sve ovo uraditi i cak i bolje i opet ici po titulu svjetskog prvaka..a svi smo vidjeli kako keno vozi rally:D

da Keno bas vozi rally.....on nece da ide cestom,on pored ceste,kroz sumu i tako to...ko na igrici :lol:
 
Top