Ken Block Fiesta (Novi vid.)

Ken Block Fiesta (Novi vid.)

Dobar Ford ocam': :cool:
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4TshFWSsrn8?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4TshFWSsrn8?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
kad bi me on vozio svako jutro na fakultet ja bih onda volio stalno obnavljati zadnju godinu :D... svaka mu čast...

nešto razmišljam, on kad bi počeo kao Ghost Rider, bjezat od policije, bilo bi super gledat, mogu mislit kako bi on drifto, i bjezo....

što se focusa tče sila je, neznam kako motor izdrzi noliku turazu i ono sve, ali svaka mu cast ide super :D
 
Član
Jedan od najboljih vozaca def....Steta sto udari napocetku samo ..:)) I ono na mokroj cesti je predobro !!
 
Član
da da kad bi izveo nesto kao ghostrider od kojeg je jos bolji vozac...
nema sta stvarno ima auto u genima...s njim se provozati je dozivljaj za pamcenje ;)
 
jest fiesta, ne focus, i ova nova fiesta je bas fino dizajnirana jos samo da je ovaj motor u njoj i ovjes i prijenos :)

zanimljivo da je auto cijelo vrijeme u blokadi al ide i ide :)
 
Početnik
a evo uzgleda da sam ja jedini kojem ovo nije nesto...msm vozi je covjek svaka mu cast,cjepa je ko da mu je zadnje..ali sta je sa njegovim rezultatima na pravom Rally-u,zasto je tolik slab...ovo je sve vjezba i ovaj video je snimljen iz par djelova,par prolaza i sklopljeno je najbolje od svega...ono nauci stazu napamet i vozi se po tome..dok na Rally-u toga nema..sto se kaze UZDAJ SE U SE I U SVOJE KLJUSE...tako da je on za mene samo jedan TATIN SINCIC...samo cu reci SUPERSEB......


moje misljenje,nemora znacit da je tacno...ali ja ga nevolim i hajd dalje ;)
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Lija: Ako ti išta znači, imaš potpis od mene:D

eto izgleda da mi znaci :cool: istog smo misljenja u mnogim stvarima..sad ili smo mi u krivu,ili drugi nemaju pojma :D:icon_question:
 
Top