Keeway tuning

Keeway tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
blindery je napisao(la):

dobar je pravo
samo mu treba nabacit koji crveni detalj :)

nesto na ovaj fazon
070605001.1.jpg




Sminka je ovo, i ja bih trebao rubove felgi ofarbati :)

Eko je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
doobri motori nema sta. samo sto ovo nema veze sa tuningom vise je sminka nego tuning


ima ima .. nego nisam stigao poslikati ... ima ovdje prerada samo sto se ne vidi .. uzivo je druga prica... imaju filtercice pozadi, sjeceni su blatobrani , rep je visociji, svasta nesta...
a niko nije primijetio led diode detalj ? I to je buseno i radjeno ;)

Xenon :D
 
Član
Lijepo izgledaju,ako se ne varam spominjani su oni već kad su išli na neki put nešto,kroz maglu se sjećam :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Lijepo izgledaju,ako se ne varam spominjani su oni već kad su išli na neki put nešto,kroz maglu se sjećam :D

Tako nekako, spominjan je crni ovaj i drugi jedan crveni ... tepSIJA mini reportazu napisao :cool:
 
Član
Eko znas li jel bilo problema pri stavljanju tih novih filtera, tj. jel se gasio motor kad se krene sa njim i ako jest kako je nastimano da radi, posto imam i ja ovdje "gljivu" i stoji mi bezze jer mi se motor ugasi cim krenem s njim.
 
Član
jesu li ovi od 100 il 125 ccm? ako nije 50 ccm nema tu puno tuniranja...al ide dovoljno, samo matrixa je malo nezgodno voziti ko je visociji, kako ste rep podigli, distancerima amotrizera? :cool:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
jesu li ovi od 100 il 125 ccm? ako nije 50 ccm nema tu puno tuniranja...al ide dovoljno, samo matrixa je malo nezgodno voziti ko je visociji, kako ste rep podigli, distancerima amotrizera? :cool:

Ovi su 150 ccm :)

Reša je napisao(la):
Eko znas li jel bilo problema pri stavljanju tih novih filtera, tj. jel se gasio motor kad se krene sa njim i ako jest kako je nastimano da radi, posto imam i ja ovdje "gljivu" i stoji mi bezze jer mi se motor ugasi cim krenem s njim.

Ne gasi se kod njih jer su im motori kao kod mene 150 ccm :)
Ali poslacu ti ja sliku filtera treba i meni da stigne :cool:
 
Član
blindery pa znam da su i kod njih od 150ccm, al hajd reko da vidim jel se opet trebalo sta ustimavat na karbu.
Blago tebi, 150ccm:icon_cry::icon_cry:
Ja sam pokusavao kod sebe stelovat na karbu, al opet nis, cim sjednem i dodam do 4500rpm ugasi se:icon_mad:
 
Član
Reša je napisao(la):
blindery pa znam da su i kod njih od 150ccm, al hajd reko da vidim jel se opet trebalo sta ustimavat na karbu.
Blago tebi, 150ccm:icon_cry::icon_cry:
Ja sam pokusavao kod sebe stelovat na karbu, al opet nis, cim sjednem i dodam do 4500rpm ugasi se:icon_mad:

U neku ruku blago , a u neku NEblago..jer smijem se samo vozati po gradu i okolici :( :)
Slikat cu ti ja da vidis kakav je ovaj filter, ali cim mi dodje..valjda je poslan jucer iz zivinica :)
 
Član
fin ovaj treci...svidja mi se...samo bi po meni mozda bolje izgledao da je spusten...neki Hayabusa style...:)
13828-2008-Suzuki-Hayabusa.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top