keeway matrix 50 ili sprint eagle 50

keeway matrix 50 ili sprint eagle 50

Član
Ovaj sprint malo ljepse izgleda a i veci je,ali keeway je vec duze na nasem trzistu.Keeway 2,6 Kw a eagle 3,5 Kw ..
 
Član
badzo je napisao(la):
Znaci ako tko ima od ove skutere nek da savjet koji je bolje uzeti.Znaci novo bi se uzimalo a cijena je tu negdje u 100 eu.Ovaj sprint malo ljepse izgleda a i veci je,ali keeway je vec duze na nasem trzistu.Keeway 2,6 Kw a eagle 3,5 Kw .Skuter mi treba samo po gradu.Ako imate nesto bolje za predloziti za 1000 eu recite.







da ti ja predlozim :lol::lol::lol: dodji u tuzlu po moj cijena 1200 km ;) ja ti dam podat
 
Član
badzo je napisao(la):
Znaci ako tko ima od ove skutere nek da savjet koji je bolje uzeti.Znaci novo bi se uzimalo a cijena je tu negdje u 100 eu.Ovaj sprint malo ljepse izgleda a i veci je,ali keeway je vec duze na nasem trzistu.Keeway 2,6 Kw a eagle 3,5 Kw .Skuter mi treba samo po gradu.Ako imate nesto bolje za predloziti za 1000 eu recite.







mani se toga
vjeruj mi ja sam imao smece tesko pogotovo 50cc
za te pare ili dodaj malo pa uzmi polovnu gileru ili piagio
vjeruj pokajaces se pogotovo novo izgubices pare a ako uzmes skontaces zasto sam ovo pisao!
 
Član
s1ck je napisao(la):
badzo je napisao(la):
Znaci ako tko ima od ove skutere nek da savjet koji je bolje uzeti.Znaci novo bi se uzimalo a cijena je tu negdje u 100 eu.Ovaj sprint malo ljepse izgleda a i veci je,ali keeway je vec duze na nasem trzistu.Keeway 2,6 Kw a eagle 3,5 Kw .Skuter mi treba samo po gradu.Ako imate nesto bolje za predloziti za 1000 eu recite.







mani se toga
vjeruj mi ja sam imao smece tesko pogotovo 50cc
za te pare ili dodaj malo pa uzmi polovnu gileru ili piagio
vjeruj pokajaces se pogotovo novo izgubices pare a ako uzmes skontaces zasto sam ovo pisao!



upravu si druze ja platio skuter 3850 km u salonu nije on kinez ali nije ni gilera proizvodi ga austrija na taj motor sam ulozio sigurno jos 1000 i sad ga nemogu prodat za 1200 da ga jebes
gledaj druze da uzmes nrg ili runera ili aeroxa
 
Član
runera mozes naci po meni najbolji skuter za te pare mani se tih novo ovak onak prvo sto ni nemaju snage kao jedna gilera recimo ili aprilia
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
badzo je napisao(la):
Znaci ako tko ima od ove skutere nek da savjet koji je bolje uzeti.Znaci novo bi se uzimalo a cijena je tu negdje u 100 eu.Ovaj sprint malo ljepse izgleda a i veci je,ali keeway je vec duze na nasem trzistu.Keeway 2,6 Kw a eagle 3,5 Kw .Skuter mi treba samo po gradu.Ako imate nesto bolje za predloziti za 1000 eu recite.







mani se toga
vjeruj mi ja sam imao smece tesko pogotovo 50cc
za te pare ili dodaj malo pa uzmi polovnu gileru ili piagio
vjeruj pokajaces se pogotovo novo izgubices pare a ako uzmes skontaces zasto sam ovo pisao!



upravu si druze ja platio skuter 3850 km u salonu nije on kinez ali nije ni gilera proizvodi ga austrija na taj motor sam ulozio sigurno jos 1000 i sad ga nemogu prodat za 1200 da ga jebes
gledaj druze da uzmes nrg ili runera ili aeroxa



ili bar nemoj novog uzeti izgubices vise od pola novca
bar provozaj tog od 50cc i npr runnera 50cc
sam ces vidjeti razlike vjeruj mi
 
Član
Ma bolje skupi jos koju paru pa uzmi neki skuter kako treba. Zanimal' te Malaguti Madison 150T ?
 
Top