Keeway fact 50 PROBLEM

Keeway fact 50 PROBLEM

Član
u mene u porednju sa keewayom matrixom moj ne 0 cista prvih 10metara se mogu drzat tocak uz tocak ali poslije toga odjednom uspori i matrix me pusti odem 20ak metara i opet me uspije preci a isto 50ccm serijala sve.. matrix 3km naspe citav dan se voza ja naspem 5-6km i nemoze mi bit :icon_mad:
 
Član
Druze to je nenormalno da toliko trosi mozda je mu je ubacen kakav KIT ... ja sam proslo ljeto vozao keeway fact nije prelazio 5l potrosnje
 
Član
Druze kit nije nikakav ubacen vjerovatno da je ubacivan kit cupao bi na startu a ne od serijskog matrixa gubim a potrosnja nenormalna
 
Član
Neznam sam vise sta je :icon_mad:
Jel karburator,filter -.- skinuo sam mu svjecicu i onaj gore dio sto ga klip dira ne da je crn ili smedj ili siv nego je crven prosto izgoren sav totalno. promjeno sam svjecicu ..
vidjet cu da karburator skinem jos vidim nesto -.-
 
Član
To sto ti se cuje u prijedjelu cilindra je moguce ako je "otisao" iglicasti lezaj bolcne klipa otvori i pogledaj usput provjer stanje klipa,karika,da li je vozen bez 2t ulja,pogledaj karburaciju,koliko je presao skuter,to sto brzinu puni sporo moguce je zbog istrosenog remena u prenosu ili valjcica ;)
 
Član
Imao prijatelj tog kivea samo 150 kubika, otisla masina na 13 000. Jos pod garancijom ali mu nece dati novu masinu treba je sam kupit i platit. Jos ga cuvo nakon 13 000 moze ga komotno vratit u prodavnciu nema packe na njemu a motor crko
A drugi prijatelj ima bas toga od 50 i pado 20 puta nema maske na njemu, nije servis na njemu urađen NIKAD, eno ga i dan danas radi samo sto je izgubio kljuceve pa ga nevoza. Mislim da to nisu neke marke ali eto opet valja malo vozat se dok moze
 
Član
I evo garancija im je za racku. Motor crko u garantnom roku, vide na motoru nema packe da nije sjebavan i przen i opet nece snosit stetu.
 
Top