Kecman TD

Kecman TD

Član
Kecmana sam dugo vremena radio i zavrsio 90 % posla sto sam planirao. Jos nekih sitnica ali u biti to je to. Prvo kupljen kecman 1.6 TD da se radi ali kad sam poceo da radim primjetio sam da je kec udaran i da je bio na krovu, tako da se nije isplatilo radit jer sam ga radio za sebe. Kupljen novi kec od jednog clana sa ovog foruma sa dosta posla urađenog. Motor je urađen generalno sve osim turbine,naravno to mi je odradio takođe clan sa ovog foruma kojem se punooo zahvaljujem VW_freak (Elvis) hvala na odrađenom poslu. I naravno najbolje po meni sto sam uradio je tabla od pola 95,96 godina.U Tuzli radi samo jedan majstor(ako neko bude htjeo samo PM i dobit ce broj mob.) Slike sve govore. I naravno hvala Ado kolega (fiat_hgt) za recaro sjedista! Toliko od mene znam da svi ocekujete slike. Izvolite!










 
Jesi li danas isao na Kiseljak? Ako jesi, vidio sam te, super auto, ali nekako cudno radi motor (posve bucno stektanje, ako nisi opazio) ..Samo naprijed, zaista je decentno doradjen;)
 
fin kecman ;);)
a sto se tice ubacivanja tabli,nije samo jedan majstor, ima jos jedan :D:D
trebo bi pogledat kod mene tablu i sve ce ti bit jasno ;)
 
Administrator
odlican kec...bas sam ga jucer ako se ne varam vidio negdje parkiranog, ali da me ubijes ne znam gdje;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Jesi li danas isao na Kiseljak? Ako jesi, vidio sam te, super auto, ali nekako cudno radi motor (posve bucno stektanje, ako nisi opazio) ..Samo naprijed, zaista je decentno doradjen;)
Tamo sam radio kecmana cijelo vrijeme (cerik).Malo je motor bucniji jer nema na haubi onu izolaciju i zezaju me izgleda dizne. Vidio sam renaulta ako je onaj bijeli tvoj. Dobro izgleda ;)
 
Aha, fino..Nekako imam osjecaj, da sam vidio u nekoj garazi auto, ali da me ubijes ne mogu se sjetiti u kojoj..Sibni na PM lokaciju, pa mozda se i sjetim :D
 
Top