Kec(u pripremi)

Kec(u pripremi)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Radi se,radi se,kiša malo remeti planove ali...

Privodi se polaku kraju.Sutra je na redu vodeni i shpritz-kit a ako bude sve kako treba u petak bi trebalo biti lakiranje

















Radi se i na šminki



+



… i ovo



…i na kraju se dobije ovo





Obojeni branici,nabavljeni novi tapacirunzi,montirani zvučnici…





Rađeno je još dosta sitnica ali za par dana kada se sve to sklopi,biće prezentirano
 
Član
Edo,ni blizu kako bi trebalo biti.Trebalo je sve biti gotovo prije 20-ak dana ali sve peh za pehom.Ali,broje se zadnji dani;)
 
Član
sanchez je napisao(la):
Edo,ni blizu kako bi trebalo biti.Trebalo je sve biti gotovo prije 20-ak dana ali sve peh za pehom.Ali,broje se zadnji dani;)

Dobro je sto ima pehova, nebi valjalo da ih nije bilo :icon_biggrin:, ispasce bolje na kraju ;)
 
Član
samo da te napomenem, stopke sada dobro izgledaju ali ako nisi poslije crvenog laka stavio i bezbojni lak potamnit ce ti skroz nakon nekog vremena
 
Član
Kao što naš narod kaže ''što'š brže,to'š kasnije''

Iako je auto već trebalo biti lakirano,još uvijek nije ni pripremljeno za farbe.
Uvijek nešto iskrsne,ipak se nadam da bi trebalo sve biti gotovo u ovoj sedmici.
Ipak posla ne nedostaje,felge su friško obojene

Felge su jako komplicirane za zaštititi,trebalo mi je 20-ak min. Za jednu,naravno.







Moja kućna lakirnica.Ovo je samo mali dio asortimana,odnosno samo oni sprejevi sa kojim radim ovih dana



Za to vrijeme na autu su papanske,zimske felge



Nabavljena konzola



Sve i kad ga lakiram,neću ga uspjeti do kraja spakovati…fale mi lajsne,mali(obični)spojler od keca naravno i jedna obrva:lol:
 
Gdje si nabavio ovu konzolu sa ovim krugovima jel ovo od nekog golfa ili od nekog drugog auta da ima ove krugove jer ja konto muziku kod svog golfa prebacit dole u pepljaru a gore bih stavio ovakve krugove kao kod tebe na konzoli a kec će biti čudo kad se uradi viđao sam ga česzo dok je bio na cesti prolazi kraj moje zgrade u koju boju ide ????
 
Član
Konzolu sam našao na otpadu za 10 km:icon_biggrin:.Mislim da je original jer je bila na nekom kecu i savršeno se upasuje.
Da,ostaje žuti;)
 
Član
vidim odradio si 1struki brisac, zanima me jesi li navarivao sta na one polugice-produzavao(skracivao) da se dobije ugao brisanja veci?????, btw. fin golfic
 
Član
Adams,izrada jednog brisača je jedna od najjednostavnijih stvari koje se mogu uraditi na automobilu.Malo pregledaj po netu i naći ćeš objašnjenje.

No,odbrojavaju se sati do lakiranja koje će biti večeras/ujutro oko 4h jer tada će biti najidealnija temperatura.Nema alkohola do tada ali će nakon lakiranja pasti ranojutarnja pijanka:icon_biggrin:

Mali pregled onoga što je se dešavalo proteklih dana

Opran i spreman za shpritz-kit







Zaštićivanje





U gepektu ima svega



Shpritz-kit





Koja kanta:D















Nakon toga slijedi nanošenje mase,brušenje vodenim i konačno završno pranje prije lakiranja





Slike lakirane kante slijede sutra a narednih dana i kompletno sastavljene kariole:D
 
Član
Nadam se da si koji put udario cekicem u nosece mostove, da vidis jesul ok. To kecevima trune ko nista. Ak je to ok i ostali noseci elementi karoserije, bit ce to onda fin autic...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top