Kazne za nepropisno parkiranje

Kazne za nepropisno parkiranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
susreso sam se s lisicama ovdje,i nema katanca ovog,pravo hebeno izgledaju
triza tebi ne bi mogli mozda ni navuci ovo radi malog razmaka izmedju gume i blatobrana.
od sad parkiras se i tablice sa sobom na kafu,brusilicu ostavis da se puni u autu i vratis se i lagano ahahha
 
Član
ja sam skoro bio žrtva u Prnjavoru 40KM sa skidanjem još se načekaš prvo da se pojavi pa da skine
 
može li ovo stat na 9x16 felgu teško al nikad se nezna sumnjam da može razvuć toliko uširinu koliko je moja felga
 
Član
A uslikaju sigurno i napisu kaznu za nepropisno parkiranje. Kako god platit ces kad budes htio registrovat auto, pa sve i da nije na tebe. Ima sve fino u CIPSu. Nedavno je moj rodjo morao poplacat 260 maraka kazni za parkiranje kad je htio registrovat auto. Auto nije na njega registrovano nego na nekog treceg, al oni te kazne vode na auto tako da nije bitno.
 
Član
ja vidio drota kod el.teh faksa sinoc oko 9,00 ceduljice za sajbe stavlja ... ond eispod pande...
 
Član
adams je napisao(la):
ja vidio drota kod el.teh faksa sinoc oko 9,00 ceduljice za sajbe stavlja ... ond eispod pande...

Rade oni to stalno, samo raja nikako da to skonta, radili su i prije uvodjenja placanja parkinga....nece ondje ispod pande, ali hoce one na trotoaru.....

lov2xlr8 je napisao(la):
triza tebi ne bi mogli mozda ni navuci ovo radi malog razmaka izmedju gume i blatobrana.

Nesto sad gledam brate, haman da si i upravu, na prednji sigurno ne, moozda na zadnji....
 
N

nenad

adams je napisao(la):
ja vidio drota kod el.teh faksa sinoc oko 9,00 ceduljice za sajbe stavlja ... ond eispod pande...

Dusmani!
Ja sinoc bio na trotoaru preko puta Pande parkiran od 10 do 12 i nisam naso cjeduljicu :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top