kazna

kazna

Član
elmir je napisao(la):
nezz drug sta bi ti rekao, imao sam i ja ama bas istu situaciju ali sam nazvao jednog ciku koji mi je sredio i niakd nista nije doslo.. jucer su me bas pisali za parking, upisalji us tablice ja ih gledao iz kladionice ali nezz oceli poslati kaznu, nisam tjeo izaci da nevidi cika policajac da sam to JA koji mu je pravio milion problema sa skuterom po gradu :lol: :lol: :lol:

hahah :lol::lol::lol:
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Lija ne gine ti kazna..Mozes se pokusati cupati, ali pazi da ne zapadnes jos dublje..Ja sam popusio 100 KM 3 boda i mjesec zabrane (ali sam vezom sredio da ne bude nista od toga)..Naime sta se desilo? Vozim iza nekod Kadeta zeleno na semaforu sve OK stoji policija iznad semafora (dakle semafor im je okrenut ledjima) i covjek prodje ja za njim (moguce da je mene zahvatilo treptuce zeleno)..Zaustavlja nas obojicu..Napustite vozila, dokumenta molim..Kaze prosli ste kroz crveno! Rekoh: "Moooolim ?" Kaze mu taj drugi gospodin (stariji covjek):"Nemoguce gospodine bilo je zeleno." Kaze nista to, mi smo vidjeli (valjda im Dzemila rodica cim vide kroz semafor)..Sankcije su slijedece: "100 KM 1 mjesec zabrane i 3 boda a mozemo se i praviti ako hocete (dodade debeli ruzni uniformisani seljak)!" Rekoh nista od toga majstore ja idem na sud! Taj covjek mu kaze ja zurim kao sto vidite vozim oca u bolnicu pozlilo mu meni je sve jedno, bitno je da covjeka spasim..Zapisu nam podatke i ajde vozi..Nadjem prijatelja i rijesim to..To su recimo jasne situacija, ali stvarno nisam imao vremena da idem na sud iako sam imao 5 svjedoka..


ee roki izgleda da je i ovim mojim dzemila rodbine kakve...jer naime sad mi je javio ovaj moj haver,da su oni stajali na mostu,(a most vam je na toj slici desno )znaci i oni su vidjeli kroz semafor...ma hajd evo izgleda da ce bit nesto od tog,bolje je i 50km dat na kafu nek 100 km i vozacku i bodove...al et vidis tebi 3 meni 2,za isti prekrsaj..ejjj Bosno jesi i najebala
 
Član
Slazem se sa ZELOM imas vremensku rezervu, al u tvom slucaju ona nije bila... Ti se mozes pokusat vadit na sudu lazima, i ostalim sto ti netko rece, da oni nisu u stanju ocjeniti koje je svjetlo, mada ako tu rasksnicu dobro poznaju, onda su po ostalim signalnim svjetlima mogli, odrediti koje se nalazi na tvom smjeru, tako da i to moze pasti u vodu... Skontaj se malo, vidi dobro kakva ce ti kazna doci, ako budu velike SANKCIJE! idi na sud tvridi da nisu u pravu, priznaj da si isao kroz zeleno treputasto, i da je iza tebe isla kolona vozila, da nisi imao kada reagovati, naranđasto ne spominji, netko ti vec rece, isto ti smece narandjasto ili crveno...
 
Top