kazna za nevracene table

kazna za nevracene table

Član
ako neko zna kolika je kazna sad, znam da je prije nesto oko petobanke bilo, i ima li procedure za vracanje tabli poslije kazne... hvala unaprijed
 
Super Moderator
ja mislim 100, a moguce i da je 50 zaboravio sam
a poslije ih mislim ni ne moras vratit
 
Član
neki dan kolega spominje da mora vratiti tablice, opomena mu neka valjda došla, cini mi se da rece da je kazna 2 ili 3 stoje. bas mi se puno ucinilo...
 
Super Moderator
ma nije tolika kazna 100%. pa poslije ti je sve normalno ne pravi ti to neke probleme osim sto moras platit
 
Član
Ista drzava razlici zakoni :D samo u nasoj "dragoj" BiH je to moguce i nigdje drugo u svijetu :D osjecaj neprocjenjivo :D

Prdacine nam i drzave, bolje bi je djeca od 10 godina sastavila nego ovi nasi "politicari"...

26630.jpg
 
Član
Meni bas prije 8 dana doslo upozorenje da vratim tablice....tj ja prodo auto prosle godine i frajer nikad nije preveo na sebe jel je imo kazni....i sad ga nije reg. i posto je auto jos na meni doslo mi opomena da vratim table u roku 8 dana nakon toga ide kazna od 50 maraka
 
Super Moderator
pa neces ti placat kaznu samo pokazes kupoprodajni da auto vec dugo nije tvoj i to je to
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni Golf bio pola godine u garazi bez registracije i nikad mi nista nije doslo, poslije otisao da registrujem bez problema. Opština Centar je u pitanju.
 
pa neces ti placat kaznu samo pokazes kupoprodajni da auto vec dugo nije tvoj i to je to

Ja prodao motor registrovan, istekla registracija, taj koji je kupio od mene prodao dalje, i tako završio u BL. Taj nije htio da registruje, i zaustavila ga policija, i ja dobio kaznu sto nisam vratio table kad je istekla rega. Ja faxom poslao kupoprodajni ugovor, kaznu nema to veze, ide meni kazna. I ostala mi kazna. Ja trazio zasto policajac nije skinuo table odmah sa motora, jer zaustavis na drugom kraju Drzave vozilo sa isteknutom registracijom, nema taj ugovora niti ista, i posalje meni kaznu, a table mu ostavi. To samo kod nas moze, i moram je platiti, a nedam, cekam zastaru, i onako necu na sebe da registrujem iz principa.
 
Super Moderator
ma to na sud, nidje veze znaci ja sad kupio auto od nekog imam kupoprodajni i pravim prekrsaje slikam se na kamere a on placa. ne mozes ti to kupit, moj drug je isto prodo motor i tako mu dosla kazna on samo pokazo kupoprodajni i nije naravno nista platio
 
Top