kazna za naljepnicu od plina LPG? kolika je? hitno :)

kazna za naljepnicu od plina LPG? kolika je? hitno :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jaranu mi murija pisala kaznu zato sto nije imao naljepnicu LPG na boci od plina... a nije mu rekao kolika je kazna..... koliku treba ocekivati... nekad prije je bilo oko 150 KM..... zna li iko ista... hitno treba
 
Član
:lol:e ovo prvi put cujem:icon_confused:

jel to znaci da ako imas plin obavezno moras imati naljepnicu na zadnjoj sajbi ili sta ti kazes na boci od plina:icon_question:
 

LSD

Član
svashta:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_eek:
 
Član
ja ne mogu vjerovati da se ovo desilo uopste.... j*avao ga da se drogira, pitao ga sto mu se oci cakle, sigurno se drogira.. rovio mu po autu i onda poceo za tu naljepnicu preglati.....posto ostalo je sve bilo 100% uredno..... i onda mu napisao u "blokic" neki to za naljepnicu :icon_mad:
 
Član
WTF de jaro reci kad se to desilo gdje de mi detalja ako ti nije problem koje auto koja boca plina re.guma ili boca velika u gepeku , gdje su ga zaustavili sta kako ....
 
Član
policajac ne smije nista iz auta pipnuti bez dozvole,a kamo li roviti-mozes ga tuziti, jedino ako ima JAK razlog i opravdanje onda je ok a ovako da caprka po kolima ne, za sve postoji nalog :)
 
Član
Prvo obavezno je naljepiti naljepnicu koju dobijete kada atstirate plin (zato je i dobijete) time sto je nije imao samim tim je krsio zakon i mogao j eocekivati kaznu!
A drugo s policijom samo kulturno i ne praviti se mangup i uputiti se malo u zakon (sto bi svako od nas trebao) i niko te nece peglati ako si upucen u materiju ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Prvo obavezno je naljepiti naljepnicu koju dobijete kada atstirate plin (zato je i dobijete) time sto je nije imao samim tim je krsio zakon i mogao j eocekivati kaznu!
A drugo s policijom samo kulturno i ne praviti se mangup i uputiti se malo u zakon (sto bi svako od nas trebao) i niko te nece peglati ako si upucen u materiju ;)

;) tako je i ne moze ti nista :icon_smile:
 
Član
Ja rekoh fino, kod nas je najjace ono ja popio malo i on mene pegla,....pa stani sto si pio, sto trazis dupetu cepa?!
Sve u redu i uputis se u zakon i kulturno si u pravu uvjek :lol::lol:
 
Član
Kao sto Davor vec napisa, ta naljepnica je obavezna,LPG (bomaba u autu) :lol::lol:, tako da je sa razlogom dobio kaznu..
 
Legend
Imas brate sluzbeni list... zakon... sjednes procitas i obavezno poneses kopiju sa sobom i miran si... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top