Kazna - pitanje

Kazna - pitanje

Vozdra raja evo danas mi dodje plava kovertica i pod stavkom prekrsaj mi pise "Brzina 62km/h :D,,znaci nije glupiranje vec normalna voznja na putu prema moru.Znaci uslikala me kamera na toj brzini na magistralnom putu M-17 u Hadzicima.Eh sad me zanima ukoliko neko zna koje je ogranicenje tu i kolika bi mi kazna mogla doci ?

:D :D :D
 
Član
Sad je 60 ogranicenje, al kad te uslikala, vjerovatno je bilo 50 km/h. Doci ce ti 40 il 50 KM i to je sve :icon_biggrin:
 
VR6Boki je napisao(la):
Sad je 60 ogranicenje, al kad te uslikala, vjerovatno je bilo 50 km/h. Doci ce ti 40 il 50 KM i to je sve :icon_biggrin:

uslikala me 17.07 a danas doslo ,,btw zar nije 80 na magistralnom :icon_question:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Vozdra raja evo danas mi dodje plava kovertica i pod stavkom prekrsaj mi pise "Brzina 62km/h :D,,znaci nije glupiranje vec normalna voznja na putu prema moru.Znaci uslikala me kamera na toj brzini na magistralnom putu M-17 u Hadzicima.Eh sad me zanima ukoliko neko zna koje je ogranicenje tu i kolika bi mi kazna mogla doci ?

:D :D :D

Neki dan kolegi sa posla dosla ista kazna i na istom mjestu i isto pise
Brzina 62km/h da to nije neka muljaza :icon_question:
 
Član
Pretpostavljam kamera u Binjezevu?
Vodi se debata na sarajevo-x o tome, policija je pogrijesila i postavila ogranicenje 50 tj. da kamera slika na 61 a po zakonu tu ne smije biti ta brzina (prvo zato sto nije naselje a drugo posto je magistralni put ne smije bit ogranicenje manje od 60) tako da su sada ponovo vratili ogranicenje 60 i kamera slika na 71. Znaci mogao bi se zaliti...
 
Član
kAcA je napisao(la):
Pretpostavljam kamera u Binjezevu?
Vodi se debata na sarajevo-x o tome, policija je pogrijesila i postavila ogranicenje 50 tj. da kamera slika na 61 a po zakonu tu ne smije biti ta brzina (prvo zato sto nije naselje a drugo posto je magistralni put ne smije bit ogranicenje manje od 60) tako da su sada ponovo vratili ogranicenje 60 i kamera slika na 71. Znaci mogao bi se zaliti...

;)
Zali se ba,ne daj para!!Ha ya..ako su pogrjesili,nek ispravljaju svoju gresku!!
 
e vako mi pise

...na magistralnom putu M-17,u naseljenom mjestu na podrucju Opcine Hadzici,pocinilo prekrsaj iz clana 44. stav (1) Zakona o osnovama bezbjednosti saobracaja na putevima BIH i Zakona o izmjenama i dopunama ZOOBSNP-a u BIH... a koji je utvrdjen stacionarnim uredjajem za mjerenje brzine marke "traffistar SR 520"

ebo lud zbunjenog :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Vozdra raja evo danas mi dodje plava kovertica i pod stavkom prekrsaj mi pise "Brzina 62km/h :D,,znaci nije glupiranje vec normalna voznja na putu prema moru.Znaci uslikala me kamera na toj brzini na magistralnom putu M-17 u Hadzicima.Eh sad me zanima ukoliko neko zna koje je ogranicenje tu i kolika bi mi kazna mogla doci ?

:D :D :D



Drugar kako prodje sa tom kaznom, jer sam i ja dobio potpuno isti cak smo potrefili u nekoliko dana :), na mojoj pise da sam isao 69 km/h i traze da se dostave podaci o onome koje upravljao vozilom. Ajd ako nije problem javi kako si ti prosao. Poz
 
jedan beze savjet, plati to i ne peglaj se sa zalbama, nazalost u nasoj drzavi smo mi pijuni, kako god da okrenes jedino ti mozes jos platiti, a oni da ti poniste kaznu nece sigurno, govorim iz iskustva, a ako vec hoces malo da se zajebavas i palcas vise onda samo naprijed...
 
Top