Kategorija STYLE, klasa GERMAN STYLE - GLASANJE ZAVRSENO, POBJEDNIK Golf mk2 by d@llygti

Kategorija STYLE, klasa GERMAN STYLE - GLASANJE ZAVRSENO, POBJEDNIK Golf mk2 by d@llygti

Vi glasate za:

  • W201 by Kova

    Votes: 27 6,2%
  • Golf MKIII by Enes

    Votes: 120 27,6%
  • Golf 2 by MADA FAKA

    Votes: 47 10,8%
  • Golf mk2 by d@llygti

    Votes: 123 28,3%
  • VW Passat 3B 1.8 T 20V By Frenkie-3B

    Votes: 33 7,6%
  • mk4 1.8 gti by mirzagti

    Votes: 66 15,2%
  • Golf Mk1 by ljuboje

    Votes: 42 9,7%
  • Golf mk2 by BMWGTI

    Votes: 19 4,4%
  • Golf mk2 by .nOKe

    Votes: 68 15,6%
  • Golf 2 by Srdjan014

    Votes: 51 11,7%
  • Golf MK2 by funky

    Votes: 10 2,3%
  • Scirocco Mk2 by sandy_mo

    Votes: 15 3,4%

  • Total voters
    435
  • Poll closed .
Član
Glasanje traje 7 dana. Mozete glasati za vise prijedloga. Anketa je anonimna tako da ne morate glasati za vaseg prijatelja :0

Slike automobila mozete pogledati na ovom linku:
http://www.bhtuning.com/kategorija-style-klasa-german-style-nominacije-t-61012.html
 
Administrator
RE: Kategorija STYLE, klasa GERMAN STYLE - GLASANJE

na redu su Bananas by Germany tako da znate sta vas ceka:icon_biggrin::icon_exclaim:
 
N

nenad

RE: Kategorija STYLE, klasa GERMAN STYLE - GLASANJE

Svi suvisni komentari su izbrisani, nema smisla vise kvariti svaku temu prepirkama.
 
Član
Pridruzujem se, jaka konkurencija, bukvalno svaki auto je prica za sebe, ali bez sumnje zasluzena pobeda:cool:
 
Član
Hvala svimaaaaa :cool::cool::cool:

Evo ja sad stigao iz Makarske sa vikenda ko pravi Bosanac ... i na forum i eto iznenadjenja. Hvala svima koji su glasali za mene i hvala svima na cestitkama.
Smatram i ja takodje da je konkurencija bila vrlo jaka , ne samo u ovoj kategoriji vec u svima i nadam se da ce iduce sezone biti jos jaca i kvalitetnija,te da ce nasa tuning i styling scena da parira ravnopravno ostalima u regionu ;)
 
Legend
d@llygti je napisao(la):
Hvala svimaaaaa :cool::cool::cool:

Evo ja sad stigao iz Makarske sa vikenda ko pravi Bosanac ... i na forum i eto iznenadjenja. Hvala svima koji su glasali za mene i hvala svima na cestitkama.
Smatram i ja takodje da je konkurencija bila vrlo jaka , ne samo u ovoj kategoriji vec u svima i nadam se da ce iduce sezone biti jos jaca i kvalitetnija,te da ce nasa tuning i styling scena da parira ravnopravno ostalima u regionu ;)

Jesi potrosio petAka ili si vratio kusur? :lol:

Usput... CESTITKE... :cool:
 
Član
Stigao pehar. Hvala BHTuning TEAM-u na organizaciji, hvala ljudima koji su glasali za moje auto. Slike cu za koji dan da postavim , dok poslikam auto sa peharom. ;)
 
Top