Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE ZAVRSENO, POBJEDNIK JE M5 by Rinaldo

Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE ZAVRSENO, POBJEDNIK JE M5 by Rinaldo

Vi glasate za:

  • M5 by Rinaldo

    Votes: 153 45,0%
  • Nissan 350z v6 3.5 l by BlackPrince86

    Votes: 44 12,9%
  • Potniac Firebird GTA by shone190

    Votes: 13 3,8%
  • Seat Ibiza VR6 by Edo_16v

    Votes: 82 24,1%
  • BMW M3 by Frog M3

    Votes: 44 12,9%
  • Opel Kadett BiMoto mv12 by Coyotus Bastus

    Votes: 88 25,9%

  • Total voters
    340
  • Poll closed .
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

VR6Boki je napisao(la):
Mozes glasati za vise kandidata od jednom i ja sam to skuzio tek nakon sto sam vec glasao na ovoj temi :icon_rolleyes:

Al zato sam na ostalim glasao kako treba :D
Ja to nisam skontao i na svakoj temi glasao za jednog :icon_mad:
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)
Daleko najbze auto ako cemo gledati performanse.
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)
Daleko najbze auto ako cemo gledati performanse.

pa o tome ja i pricam..M5 vjerovatno ce dobiti zato sto ima dosta prijatelja na forumu;) ali da je sila od benge to stoji ;);)
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

nesto mi se kategorije ne uklapaju

NA - naturally aspirated engine - znaci cista mehanika bez IKAKVIH dodataka - cemu onda nitro i ostalo?
 
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

Motori su NA, takva je osnovna koncepcija, a s obzirom da je druga klasa turbo-kompressor, onda je ovo u redu.
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)

jest samo sto to nije auto za 'svaki dan' tako da bi ja te aute koji se voze iskljucivo na SR-u ili stavio u drugu kategoriju ili izbacio skroz, jer to su auta pravljenja samo za odredjen 'sport' i ne obavljaju funkciju koja se moze podrazumjeva pod funkcijom automobila u pravom smislu rijeci...

da prevedem, ko bi prije stigao do svedske recimo rinaldov m5 ili Z od prica ili neki od tih SR auta , performanse ?:)
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

AnDel je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)

jest samo sto to nije auto za 'svaki dan' tako da bi ja te aute koji se voze iskljucivo na SR-u ili stavio u drugu kategoriju ili izbacio skroz, jer to su auta pravljenja samo za odredjen 'sport' i ne obavljaju funkciju koja se moze podrazumjeva pod funkcijom automobila u pravom smislu rijeci...

da prevedem, ko bi prije stigao do svedske recimo rinaldov m5 ili Z od prica ili neki od tih SR auta , performanse ?:)

ovo su performance ,,kakve veze ima fabricki M5 dokle ce stici ili nece ili bastin kadet :icon_question:
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

bespotrebna rasprava, da je bitno samo koliko ko ima konja, uzeo bi se taj podatak i vlasnik proglasio pobjednikom

cemu onda glasanje ;)
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

kavaz je napisao(la):
bespotrebna rasprava, da je bitno samo koliko ko ima konja, uzeo bi se taj podatak i vlasnik proglasio pobjednikom

cemu onda glasanje ;)

POTPIS! Nije stvar samo koliko ko ima konja, nego treba gledati malo sire od toga, u krajnjem slucaju na mene je mozda najbolji utisak ostavio auto sa najmanje ks i dacu glas njemu...To je bit glasanja.
 
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

Po toj logici najbolji performance car na svijetu je Veyron i kraj price. Ostali su , sto bi reko doktor Arsla , down :D
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

zato i ima "mogucnost izbora". tebi najbolji basta, das njemu glas, meni m5 ja njemu. lika nisam vidio ni na slici, a daleko od toga da mi je prijatelj, kao i vecini ovih sto su glasali :D

cak sta vise, u nekim drugim glasanjima ima likova koje znam pa nisam glasao za njih...
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)
Daleko najbze auto ako cemo gledati performanse.

pa o tome ja i pricam..M5 vjerovatno ce dobiti zato sto ima dosta prijatelja na forumu;) ali da je sila od benge to stoji ;);)

frendu Sinišu i BiMoto zna sva regija a to što sam ja aktivan član foruma ne znači da imam više prijatelja , krenuo si malo u krivom smjeru , glasaj za auto koje ti se sviđa i nema potrebe za filozofiranjem, pozzz
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

rinaldo je napisao(la):
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ako gledamo realno po kategorija PERFORMANCE onda bi trebao basta da dobije jer ima skoro duplo vise snage od ostalih,,ali vjerovatno ovde utice i izgled auta,,ali hajd sta se moze;)
Daleko najbze auto ako cemo gledati performanse.

pa o tome ja i pricam..M5 vjerovatno ce dobiti zato sto ima dosta prijatelja na forumu;) ali da je sila od benge to stoji ;);)

frendu Sinišu i BiMoto zna sva regija a to što sam ja aktivan član foruma ne znači da imam više prijatelja , krenuo si malo u krivom smjeru , glasaj za auto koje ti se sviđa i nema potrebe za filozofiranjem, pozzz

ok druze nema ljutnje..M5 je sila..samo eto malo mi zasmetalo to sto se gledaju performance pa zbog toga;);)
a i da nelazem krivo mi sto nije opel dobio to je najveci razlog ehheheheeh:lol:
pozz jos jednom druze i izvanjavam se:icon_exclaim:;)
 
Član
RE: Kategorija PERFORMANCE, klasa NA(atmosferci) - GLASANJE

@shurda jel ti ne kontas pojam performanse ili mislis da se to samo odnosi na to koliko ce odvoziti neko 'auto' na 402,tj. kakvo ima ubrzanje, koliko ima konja ??
i jos si uporan....
...to nije samo koliko ce se auto brzo 'ispaliti', nego i koliko moze preci tj. koliko su te performanse 'zdrave', tj. danas imas ih na 402 metra, ali na 402 kilometra mozes se posrat na njih i na to 'auto' jer nije performansno u smislu izdrzaljivosti (sto spada pod performanse a ne styling),u biti to i nije auto u pravom smislu rijeci (ne sluzi prvobitnoj namjeni autombila, tako da je to trebalo razdvojiti),kolika je krajnja max. brzina... pa onda ima tu jos masu faktora koji se ticu performansi ..
i auto koje spominjes je daleko od toga 'najboljeg auta foruma-performanse'..za SR to stoji i bez glasanja, to je cita matematika ne moras biti genije, brojevi govore;)..
 
Top