Katastrofa na vidiku: "Treći svjetski rat će započeti 2010. godine"

Katastrofa na vidiku: "Treći svjetski rat će započeti 2010. godine"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emir_89 je napisao(la):
ma joj, nece niko bosne, i metci bjeze :D
a sto se tice ovih prorocanstava, ma bjaaaaaaaazi, do sad su po njima 3 smaka svijeta trebala bit...

Ne znam da li ste primjetili, ali ova baba nigdje ne spominje smak svijeta ;) baba zna sta prica (znala).
 
Član
Cuj treci svjetski rat, a ja trebam da dobijem vozacku 2010, hajd ako bude sta nek bude tamo krajem godine da se malo navozam:D
 
joj joj sto narod nema pametnijeg posla nego se bave glupostima , evo ja ne znam sta cu od zabrinutosti ( svica ili svabija :lol: )

jos ako uvedu bezvizni rezim pola bosne ce se spasiti :lol:
 
Početnik
e, znaci kraj svijeta... hm... treci svjetski... hmm... a da li ima sanse da onda mi iz bosne idemo u OSCE misiju, UN i slicno, pa i mi pare da mlatimo i govorimo englezima, amerikancima, njemcima i ostalima kako da prave sudstvo i ustav i tako to... mislim, kod nas rat vec bio, nema smisla opet... sad malo kod drugih, a mi cemo da primamo izbjeglice!
 
Član
ko je reko kraj svijeta? kazu 3. svjetski, a to ne znaci da ce svi pomrijet...
al jebo ovo ba, kaka baba, ona je luda, mislila da ce pred smrt nakupit slavu zbog ovog...nema od rata nista...
 
Član
Ma jebo babu mahnitu nije normalna...ako se zarati ja cu staviti sedlo na ledja da neprijatelji misle da sam konj i tako cu preko granice...:cool:
 

S84

Član
evo vam sve apokalipse do danas citajte i smijte se... i babu upisite u novu rubriku..

Apokalipse na metar i kilo ima svih velicina i za sve uzraste samo gore birajte vremenski period.. :D

http://www.abhota.info/end1.htm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top