KATALIZATOR

KATALIZATOR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
skidaj,sta ce ti to na duji dizelu,jos na ovom nasem gorivu..neki dan mi je dosao lik sa dvojkom, isto turbo dizel, jedva dosao,nema vuce,motor lupa ko da je sve klipove polomio,jedva radi samo sto se ne ugasi.. i nakon dva-tri sata bezuspjesne zajebancije dodjemo na ideju da odvojimo auspuh prije katalizatora..i pun pogodak..skinemo katalizator skroz i rijesen problem..bio potpuno zacepio..

tako da ti toplo preporucujem da ga skines ;)
 
Početnik
Da si prije mjesec dana skinuo mogao bi ga prodati za 40KM, sad su cijene skroz pale..

A ako hoces ipak da imas katalizator zbog tehnickog, nek ti taj tvoj drug ocisti taj tvoj..odvrne selnu prije njega, busilicu i borer malo duzi i nek ocisti to,izbaci one celije vani...znaci dobijas isto ko i kada bi ga zamijenio sa cijevi..
 
skinut cu ga pa cemo vidjeti ili ga izbusiti ili cijev a regist sam goldju danas dobio saobrac na tehnickom nisam ni bio :)
 
kadija_1.6td je napisao(la):
koliko bi me otprilike kostalo to zadovoljstvo da zamjenim bosh pumpu turbinu i intercooler

a ja sam mislio skinuti samo katalizator srednji lonac bih ostavio jer sam cuo da se natalozi u katalizatoru os izduvni gasova i da to zagusuje masinu

pa sve zavisi kolko neko cijeni. ja mislim da je oko 400KM sve to al probaj mijenjat za svoje i doplati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top