Kaspersky anti virus ..belaj

Kaspersky anti virus ..belaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da ne otvaram novu temu, evo kako izgleda FULL SCAN sa Kaspersky AV-om na maximalnom nivou zastite, nakon nekih 10-15 dana bez anti virusa na kompu...

trajanje scan-a: malo manje od 2 i po sata

2166be983188a77fe6cc504ca830bf3b64156.JPG


mislim da mi je sad cist racunar heheh :D
 
Član
a da sam skeniro sa avastom naso bi mozda 1% ovoga...

iznenadio sam se kad sam vidio ovu milionsku brojku gore za "phishing site" i trazio na netu bas da vidim sta znaci. to mu ga dodju oni site-ovi sto kradu privatne podatke, tipa broja kartica i sl...

samo sto od mene ne mogu nist ni uzet i kad bi im ja dozvolio heheheh :D
 
Član
Ja instalirao Kaspersky i imao sam kljuc koji je vazio jos pola godine ali su mi ga odmah blokirali kada sam update-ovo bazu, pa sam onda ubacio ovaj sto je emir postavio i isti slucaj! A ostali su mi AV bezveze, a vecinu sam ih probao! Kaspersky je zakon!;)
 
Član
addo je napisao(la):
Ja instalirao Kaspersky i imao sam kljuc koji je vazio jos pola godine ali su mi ga odmah blokirali kada sam update-ovo bazu, pa sam onda ubacio ovaj sto je emir postavio i isti slucaj! A ostali su mi AV bezveze, a vecinu sam ih probao! Kaspersky je zakon!;)

Trenutno koristim Kaspersky Internet Security 2010. sa svim je ista stvar ključevi, al ako nekom baš treba i da je hitno nek se javi, pa mu provajdam.
 
Član
addo je napisao(la):
Ja instalirao Kaspersky i imao sam kljuc koji je vazio jos pola godine ali su mi ga odmah blokirali kada sam update-ovo bazu, pa sam onda ubacio ovaj sto je emir postavio i isti slucaj! A ostali su mi AV bezveze, a vecinu sam ih probao! Kaspersky je zakon!;)

stalno ti je to tako. nije bitan rok koji tamo pise. oni ga blokiraju cim dosta raje preko tog kljuca aktivira...
jbg, vrijedi se malo potrudit. kaspersky No1 ;)
 
Član
Za Kaspera se stvarno treba potruditi da se nadje kvalitetan key, pod kvalitetan mislim trajan, da ga ne blokiraju cim dodje prvi update...Ja koristim NOD32, sluzi vise od godinu dana, mada to nije zbog nod-a nego zbog sistema, al ajd sad, viruse nalazi redovno, svaki je uspesno izbrisao...Avira KrSh :D
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Za Kaspera se stvarno treba potruditi da se nadje kvalitetan key, pod kvalitetan mislim trajan, da ga ne blokiraju cim dodje prvi update...Ja koristim NOD32, sluzi vise od godinu dana, mada to nije zbog nod-a nego zbog sistema, al ajd sad, viruse nalazi redovno, svaki je uspesno izbrisao...Avira KrSh :D

Avira rulles nod is junk......... skeniram sa nodom 4 nema virusa, instaliram aviru nadje mi 15 sta onda reci :icon_question::D
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ja instalirao Kaspersky i imao sam kljuc koji je vazio jos pola godine ali su mi ga odmah blokirali kada sam update-ovo bazu, pa sam onda ubacio ovaj sto je emir postavio i isti slucaj! A ostali su mi AV bezveze, a vecinu sam ih probao! Kaspersky je zakon!;)

Trenutno koristim Kaspersky Internet Security 2010. sa svim je ista stvar ključevi, al ako nekom baš treba i da je hitno nek se javi, pa mu provajdam.

Drug, uredno radi! Hvala puno! Skenirao sve i samo na USB-u mi bilo 300 virusa! A na racunaru ne znam brojku onu!:lol: Ide sad prvo formatiranje pa onda Kaspersky zastitnik! ;)
 
Član
addo je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ja instalirao Kaspersky i imao sam kljuc koji je vazio jos pola godine ali su mi ga odmah blokirali kada sam update-ovo bazu, pa sam onda ubacio ovaj sto je emir postavio i isti slucaj! A ostali su mi AV bezveze, a vecinu sam ih probao! Kaspersky je zakon!;)

Trenutno koristim Kaspersky Internet Security 2010. sa svim je ista stvar ključevi, al ako nekom baš treba i da je hitno nek se javi, pa mu provajdam.

Drug, uredno radi! Hvala puno! Skenirao sve i samo na USB-u mi bilo 300 virusa! A na racunaru ne znam brojku onu!:lol: Ide sad prvo formatiranje pa onda Kaspersky zastitnik! ;)

I drugi put.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top