Kasne kazaljke na satu ford focus

Kasne kazaljke na satu ford focus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako moze pomoc, vadio sam kastofon org i nesto mi se poremetilo nakon toga, ne znam jel do toga ali od tad kad palim auto kasne mi kazaljke sve(od goriva, temperature,obrtomjer)tj. tj zakasne jedno 10s vise nego sto je normalno i sto je prije bilo..kad se vrate radi kako treba.. primjetio sam da se i sat poremetio, kastofon se ne pali i ne gasi sam sa kljucem kao prije, vec moram paliti i gasiti na dugme..a kad ga upalim kaze 1hour, kao da auto nije ni upaljen.. zna li neko sta se desilo?? sta sam poremetio ??
 
Član
jesi pokusao vratiti origigi kasetofon pa da vidis jel i tad se to desava,mislim da su povezani radio i auto u nekom smislu al neznam kojem :D znam da sam na youtube nasao neki video kako covjek mjenja radio sa ovim standardnim pa potrazi i vidi gdje si zajebo,neku zicu ni(si) zaboravio sigurno spojiti :icon_rolleyes:
 
Član
vratio sam ja odmah orginalni, vadio sam samo orginalni da probam ukaciti changer u njega i probao sam, i onda vratio sve kako je bilo..ali ne kontam, sta sam mogao poremetiti :icon_question:
 
Član
to sto kazaljke kasne nema veze ja mislim s muzikom, a tebi bi ja mislim problem mogla predstavljat brava na volanu, otidji na dijagnostiku negdje
 
Član
sve ja to kontam, ali poremetilo se u isto vrijeme, tj kad sam vadio kasetofon i vratio ga..morat cu ubrzo kod elektricara otici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top