Kaseta golf 2

Kaseta golf 2

Član
Misliš poklopac kasete?Koliko znam,da je kaseta u kompletu sa tablom,a poklopac skidaš tako što skineš 2 osigurača sa strane na dnu i onda pritisneš one vođice (što drže poklopac da ne padne kad je otvorena)da se poravnaju sa rupom i izvučeš lagano...ako si na to mislio :D
 
Član
Teško najbolje kad je van tabla jer je pravo teško snkinuti ako ti treba kompletna ispravna kaseta ima ja ..pozzz
 
Član
ako mislis samo na vrata poklopac moze se skinuti na svakoj tabli a kasetu komplett ono da izvadiss to moze na onim gumiranim tablama samo na njimaa se na sarafe to sve skine... kod ovih plasticnih je zalemljeno sve zajedno...
 
Član
Bas danas gledam kod sebe gumirana tabla imaju sarafi kontam sto pita kako skinuti, mora da mu je plasticna pa ne moze.
 
Član
I kod mene je gumirana, odavijem sve sarafe ali nema sta nisam pokuso da je izvucem, uvjek negdje zaglavi, krene malo ali zapne
 
Član
Ja sam poslije imao drugu tablu van auta i skino ali opet je nezgodno jedino tablu da svuces bar malo da imas iz prostora da radis. .poozz
 
Član
E jbg, znači kod plastične se ne može skinuti. Kupio čovjek gumiranu, ali bez kasete. Ja mu kontao postaviti s njegovom kasetom iz plastične, sad to pade u vodu. A može li se ubaciti kaseta u gumiranu kad je već namontirana ? Izvinjavam se ako ometam
 
Top