kartica za navigaciju...

kartica za navigaciju...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
deyo napise VJEROVATNO OKO a vi odmah ispitujete gdje to ima itd itd itd .... cudne smo mi biljke svi odreda ....
 
Član
zato sto cojk veze nema gdje se to ima kupit i kolko kosta, on je predpostavio da kosta otprilike toliko a ti aman kontas da on zna tacno gdje to ima i da kosta 100 maraka i pises da ti treba 140 maraka da bi to zavrsio eto zasto .... citaj buraz malo ;) ....
 
eddo je napisao(la):
zato sto cojk veze nema gdje se to ima kupit i kolko kosta, on je predpostavio da kosta otprilike toliko a ti aman kontas da on zna tacno gdje to ima i da kosta 100 maraka i pises da ti treba 140 maraka da bi to zavrsio eto zasto .... citaj buraz malo ;) ....

ako ti smeta neotvaras temu i to je to...jel tako?
 
Član
ma de pogresno si shvatio, nisam ba mislio nista lose, sam nako kazem da malo bolje obratis paznju to je sve ;) ....
 
Član
Deyo je napisao(la):
Instaliraš Garmin aplikaciju i mape, aktiviraš... u aplikaciji namjestiš da traži externi (bluetooth) gps, i to je otprilike to. Ja ti nemogu ništa pomoći bez da imam uređaj kod sebe, tako da tražiš nekoga u blizini.
slusaj drug garmin je za simbian aplikacije a kod momka je windows platforma pa tako da za windows platforme ide igo, route 66 itd a ne garmin
a sdruge strane koliko vidjeh na slici je uredjaj noname a utor je za sd karticu za citanje medija a ne za navigaciju i uredjaj ima (softversku) navigaciju bez hardvera a to je isto kao da instaliras bluteoth a nemas isti ugradjen tako da ako hoce navigaciju neka proda taj dvd koji ima i kupi sebi sa navigacijom ali i softverskom i hardverskom navigacijom a sve to zato sto sam i ja isto nasjeo i kupio tako nesto ali o tome drugi put nadam se da sam bio od pomoci a sto se tice pitanja o navigaciji slobodno pitajte tu smo jedni za druge pozdrav iz kalesije
 
Ohh mozete vi pricati kad se ja nerazumjem u to...Vidjecu ovdje moze li mi to tko napraviti..A mogao mi je momak odmah nastimati u ZG al nisam bio sa parama bas..Rece mi od 400-500kuna,oko 120km..Al vidjecemo nestoo..ako nista onda cu ponovo do zg i da mi naprave..drugo mi izgleda bas ne preostaje
 
Član
moras uzeti GPS box od njih
gdje si uzimao i player

takodje ako imas kontrole na volanu moras kupiti dodatak da i one rade na playeru
 
Član
moj deyo znas kakva je u njeg situacija isto kao kad na tarabi ima rupa i iznad nje pise p...a a niko je ne j..e e drug tako i u njeg na displeju stoji ikona navigacije ali nemoze je otvoriti zato sto nije ugradjen gps prijemnik u dvd i to sverceri zovu priprema navigacije jedino mu moze biti od pomoci ako od zada ima prikljucak za eksterni gps uredjaj a cisto sumnjam
p.s. izvinjavam se zbog gore tipkanih vulgarnosti
 
Član
na playeru ima prikljucak
i modul se kupuje naknadno


ma to se rijesi za 120 KM i eto troskovi do ZG da mu prikopcaju i srede to



mene samo zanima hoce li sigurno moci Garmin na to
posto je on najbolji sa mapama
 
Član
vjerujte ovo je sve iz iskustva a sto se tice mapa nemojte bjezati od IGO 8 verzije karte su dobre gps je extra brz a ako dvd ima prikljucak za externi gps box kao sto kaze miki onda to je najisplativije
trenutno u autu koristim xomax dvd sa externim gps boxom sa IGO 8 brzi je od garmina ver 5 na nokiji n95 a karte zavisi od grada do grada odnosno od sela do sela negdje je bolji igo a negdje garmin
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top